25 Mart 2019 Pazartesi

Bioderma Sensibio Mask

Bioderma Sensibio Mask


Birkaç bakım ürünü yanında maskeler de benim olmazsa olmazım. Her zaman söyleriz güzellik bakımla olur diye. Maskelerde bu bakımın bence en önemli parçası. Bugün Bioderma Sensibio Mask inceleyeceğiz. Bioderma ürünlerini çok severim özellikle her cildin hassasiyetinin önemi bilen narin yapısına uygun ürünler sunan bir marka olduğu için.


Öncelikle belirtmeliyim ki hassas ve kuru ciltler için formüle edilmiş bir ürün. Ancak yine de birkaç kez ben de denedim. Normal ve normalden kuruya olan cilt tipleri için, cildi yatıştırma ve nemlendirme görevi bulunuyor. Aynı zamanda ciltteki kızarıklıkları da gidererek cildi rahatlatmaya ve yatıştırmaya yardımcı oluyor.

Bioderma Sensibio Mask Kullanımı
Temizlediğiniz yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde sürüyorsunuz. 10-15 dk bekledikten sonra bol su ile durluyorsunuz. Sonrasında da tabii ki nemlendiricinizi sürmelisiniz. Maskenin haftada 1-3 defa yapılması öneriliyor.

Bioderma Sensibio Mask


Bu yazımda ilginizi çekebilir; Bioderma Hydrabio Eau de Soin Spf30 Nemlendirisi Su


Karma/yağlı ciltli olmama rağmen, merak ettiğim için ben de denedim. Nemlendirmesini sevdim. Ancak cilt yapım farklı olduğu için birkaç kullanım dışına çıkmadım. Uygun ciltli kullanıcılarda daha etkili olacaktır. Bu arada benim cildim için de Bioderma Sebium Mask uygun olduğunu da öğrenmedim değil :)

Bioderma Sensibio Mask


Parfüm,sürfaktan ve koruyucu madde içermiyor. Dermokozmetik sitelerdenve eczanelerden ulaşabilirsiniz.
 Deneyenleriniz var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum

Sevgiler


 1. Bu maske tam benlikmiş zaten markayı da severim :)

  YanıtlaSil
 2. ürünü kullanmadım ama markanın ürünlerini çok beğeniyorum :)

  YanıtlaSil
 3. Bioderma ürünlerini seviyorum, bunu denememiştim teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Bioderma urunlerini severim💖

  YanıtlaSil
 5. Şimdi böyle ufak paket halinde maskeler çok arttı güzel bir tanıtım olmuş elinize sağlık nihan hanım bu ara benim oralara uğramaz oldunuz umarım bir sıkıntı yoktur saygılar.

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN