22 Mart 2019 Cuma

Sleepy Natural Külot Bez

Sleepy Natural Külot Bez
Bebek olduktan hatta olmadan önce biz annelerin hazırlık sürecinde ve sonrasında düşündüğü en önemli detaylardan biri de 'Bebek Bezi'. Ay ay büyüdükçe bebeklerimize kullanacağımız bezler doğal olarak ihtiyaç dahilinde de değişiklik gösteriyor. Bu yazımda biz annelere büyük kolaylık sağlayan Türkiye'nin ilk ve tek saf su ile dokunan bebek bezi markası Sleepy Natural Külot Bez'den bahsedeceğim.

Şimdiki bebekler çok şanslı diyerek başlamak istiyorum. Çünkü ihtiyaç duyulan her konuda onlara özel sunulan birçok ürün bulunuyor. Bu kadar çok çeşit arasında da tabii ki özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından bir veya birkaçını bizim için öncelikli kılıyor.

Sleepy Natural Külot Bebek Bezine Öncelik Kazandıran Nedir?

Sleepy Natural Külot Bez saf suyla dokunduğu için bebeğinizin tenine yumuşaklığı ile uyum sağlıyor. Doğal Bambudan elde edilen lifler sayesinde ıslaklık hemen alt tabakalara iletiliyor. Bezin dayanıklılık süresi emiciliği ile ve dolayısı ile bebeğinizin rahatlığı ile doğru orantılı. Islaklığın hemen emilmesi ile de poposunun pişik olma olasılığı da en aza indirgenmiş oluyor.

İlk zamanlarda bebeklerimiz için bantlı bez kullanmak yeterli geliyor. Ancak hareketlenmeye başladıktan itibaren özellikle erkek bebek annesi iseniz o bezin bağladığınız gibi durması yada bezi kolay değiştirebilmeniz mümkün olmuyor. Bu noktada külot bez büyük kolaylık. Esnek yan bantları sayesinde hemen giydirebiliyor,değiştirmek istediğinizde de yanlardan kolayca yırtarak çıkartabiliyorsunuz.

Sleepy Külot Bez
Benim en çok sevdiğim ve tercih etme sebeplerimden biri olan Islaklık Göstergesi. Bebeklerin bezini doldurma süresi her zaman aynı olmuyor tabii ki. Bu gösterge sayesinde devamlı altını açıp kontrol etmeye gerek kalmıyor. Üstelik 6 numaraya kadar bedeni de bulunuyor.

Ve tabii ki paraben,losyon, renklendirici ve parfüm içermiyor olması da bebeklerimizin cildinin korunmasını destekliyor.

Hareket sınırlaması olmadan bebek cildine dost ve kullanımı açısından büyük kolaylık sağlayan Sleepy Natural Külot Bezler siz ve bebekleriniz için yepyeni bir konfor :) Bebek bezi alırken ilk günden beri vazgeçemediğim Sleepy Islak mendillerine de bakmayı unutmayın !! 1. Valla bu çocuk bezi konusunda her kafadan bir şey çıkıyor ama artık nasıl haraket ediceğimi şaşırmış durumdayım rastagele alıyorum sabit bir bez kullanmıyorum.

  YanıtlaSil
 2. Bebişler rahat bezleriyle çok rahat hareket etsinler :)

  YanıtlaSil
 3. Külot bebek bezleri gerçekten çok kullanışlı oluyor. Natural bebek bezleri yeni çıkmış. Yeni annelere güzel öneriler sunman çok değerli. Eline sağlık 🤗

  YanıtlaSil
 4. Sleepy çok güzel bir atılım yaptı, kadın ürünleri konusunda da oldukça başarılı :)

  YanıtlaSil
 5. Ne yararli bir yazi olmus💖

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN