30 Nisan 2019 Salı

Avon True Ultra Volume Maskara İncelemesi

Avon True Ultra Volume Maskara 

Merhaba,


Geçtiğimiz ay hepimizin ilgisini çeken 'Efsane bakışlar ancak Efsane bir maskara ile mümkün' sloganı ile sunulan ve Sevgili Ezgi Mola'nın reklam yüzü olduğu Avon True Ultra Volume Maskara ile ilgili izlenimlerimi bu yazımda sizlere aktaracağım.

Maskara 
🔼Uzatır
🔼Dolgunlaştırır
🔼Çoğaltır

 vaad ediyor. Kullanan bayanların %95'nin beğendiği maskara tombul ve kıl fırçaya sahip. Benim eski uzun kirpiklerimden eser kalmadığı için , şu anda kısa olan kirpiklerime sürmekte biraz zorlandım bu nedenle. Bu durum tamamen benim kirpik yapımla alakalı bir durum tabii ki.


Avon True Ultra Volume Maskara 

Gelelim vaadleri doğru mu? 

İlk sürüşte kendisinden beklenen görevi yerine getirmediğini düşünebilirsiniz. Ancak ilk sürüşte bile benim hayran kaldığım simsiyahlık hemen kirpiklerinizle buluşuyor. İkinci katta kirpikleri uzatma ve dolgun gösterme etkisini görebiliyorsunuz. 3. kat ve daha fazlasını düşünürseniz kirpikleriniz yapışmaya başlayabilir. Ben bir kere denedim ve iki kat sürmenin yeterli olduğuna karar verdim. 


Avon True Ultra Volume Maskara 

Sürerken dikkat etmeniz gereken bir nokta; Çabuk kuruduğu için ikinci katı daha çabuk geçmenizi tavsiye ederim. Gün içinde akma bulaşma yada gözümde bir ağırlık hissi uyandırmadı. Suya dayanıklı yapısı olduğu için iyi çıkaran ve çift fazlı bir göz makyajı temizleyicisi ile çıkarmanız uygun olacaktır.Avon True Ultra Volume Maskara 

Günlük kullanımda özellikle sizi fazlasıyla memnun edecek ve gün boyu rahatlıkla sorun yaşamadan kullanabileceğiniz Avon True Ultra Volume Maskara , 22.90 Tl olarak tanıtım fiyatı ile yer alıyor. 

Eski bir Avon temsilcisi ve yıllardır Avon ürünleri kullanan biri olarak kataloglarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim :)

Yeni yazıda görüşmek üzere...

  1. Her maskarayı kullanamıyorum. Sanırım bu da bana hitap etmez. Çok teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. bende yeni aldım çok merak ediyorum ilk kullanışta biraz hayal kırıklığı yaşadım ama bakacağız :)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN