25 Nisan 2019 Perşembe

Luis Bien Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu Merhaba,

Güzel bir gülüşün bence en önemli göstergesi bembeyaz, bakımlı dişlerdir. Bu konuda son dönemlerde en büyük yardımcım Luis Bien Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu.. Diş macunu ,diş ipi, ağız bakım sularını çoğumuzun kullandığı ürünler. Bunları kullandığımız halde zaman zaman destekleyici ürünlerde devreye giriyor.
 Luis Bien Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu' nun içerisinde isminden de anlaşılacağı üzere aktif kömür bulunuyor.Doğuştan gelen yada zaman içerisinde yediğimiz gıdalar, sigara, çay,kahve vb. sebeplerle dişlerimizde sararma ve lekeler dönem dönem hepimizin karşılaştığı sorunlar.
 %100 doğal olarak üretilen aktif karbonlu diş beyazlatma tozu, tüm bu leke ve sararmaların yok olmasına etki ediyor. Ayrıca toz içerisindeki Xylitol ve Menthol sayesinde ağzımızda bir ferahlık olmasını sağlıyor.
Tabii ki tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi Luis Bien'in diş bakım ürününde de düzenli kullanım şart. Düzenli kullanımla ilk andan itibaren max. 1 hafta içinde bembeyaz, lekesiz dişlere sahip oluyorsunuz.Luiş Bien Aktüf Karbon Diş Beyazlatma Tozu Kullanımı;

Tadı açıkçası pek güzel değil :) Evet kullanım sonrasında ağız içinde bir ferahlama gerçekten yaşıyorsunuz ve ilk bir iki kullanım sonrasında da daha net işe yaradığını görebiliyorsunuz.
Kullanımı ise şöyle; Hafifçe ıslattığınız diş fırçanızı direk toza batırıyorsunuz (ben kızım ve eşim kullandığımız için, direk kabın içine fırçanın batırılmasını istemediğimden, küçük bir çay tabağına yeterli miktarda alarak yapıyoruz.) 3 dk. dişlerinizi bu toz ile fırçalıyor ve sonrasında su ile çalkalayıp temizliyorsunuz. İlk yaptığınızda toz olduğu için tadı ve yapısı garip geliyor tabii alışık olmadığımızdan ancak zamanla, özellikle de dişlerin beyazladığını görünce umursanmayan bir detay olarak kalıyor :)
Tarif ettiğim şekilde günde 2 kez fırçalayarak kısa sürede bembeyaz dişler sizin oluyor.. Ben bazen gündüzleri unutsam da akşamları fırçalıyorum. Bu şekilde bile etkisini gördüm.

Sağlıklı ve mutlu gülüşleriniz olsun ... Yeni yazıda görüşmek üzere


 1. ben de çok severek kullanıyorum

  YanıtlaSil
 2. 1 hafta...çok iddialı ve cezbediyor insanı.

  YanıtlaSil
 3. çok görüyorum ama hiç denemedim bu ürünü :)

  YanıtlaSil
 4. Çok sık rastladığım bir ürün, işe yaramasına sevindim

  YanıtlaSil
 5. Luis Bien in bu dis beyazlatma urununu ilk kez duydum canim gorursem mutlaka alicam💖

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN