29 Nisan 2019 Pazartesi

Rosegal Alışverişim / Online Overseas Rosegal ShoppingHerkese Merhaba,
Hi Everybody,

Yıllar sonra ilk defa yaptığım yurtdışı alışverişimden bahsedeceğim sizlere. Hep gördüğüm ve ürün çeşitliliğini çok beğendiğim Rosegal.com 'dan kendim, kızım ve eşim için alışveriş yaptım.

I'm going to tell you about my first overseas exchange in years. I've always seen and enjoyed the variety of products Rosegal.com I did shopping for myself, my daughter and my wife.

Rosegal Amerika menşeili bir site. Sitede giyimden kozmetiğe, ayakkabıdan oyuncağa binlerce çeşit ürün bulmanız mümkün. Yurtdışı alışveriş aslında nasıl ürün geleceğini bilmediğiniz için korkutucu bir durum. Ancak o kadar çok olumlu yorum okudum ki ben de bir şansımı denemek istedim.

Rosegal is a site of American origin. On site you can find thousands of products from clothing to cosmetics, shoes to Toys. Shopping abroad is actually scary because you don't know how the product will come. But I read so many positive comments that I wanted to give it a shot.

Ürünler sitede nasıl görüyorsunuz aynen o şekilde. Hepsi ayrı ayrı paketlenmiş olarak gönderiliyor. 
Gelen ürünlerde herhangi bir sorun yok çünkü tüm ürünler için gönderilmeden önce kalite kontrol gerçekleştiriliyor.

How do you see the products on the site exactly that way. They're all packed separately. 
There is no problem with incoming products because quality checks are performed before they are sent for all products.

Sitedeki Ödeme Seçenekleri/ Payment options on site 

Kredi kartı, Paypal, Havale, Western Union, Webmoney ve Nakit(belirli bölgelerdeki müşteriler için)
olarak ödeme çeşitliliği ile de müşterilerini memnun ediyor.
Credit Card, PayPal, Wire Transfer, Western Union, Webmoney and cash(for customers in certain regions)) as with the variety of payment, it also satisfies its customers.Sitedeki Kargo Seçenekleri / Cargo Options On Site:

3-7 gün, 7-10 gün ve 10-25 gün gönderim günleri ile 3 farklı kargo sistemi yer alıyor. 10-25 gün gönderim kargoyu seçerseniz kargo ücreti ödemiyorsunuz. Benim bekleme konusunda bir problemim olmadığı için 10-25 gün teslimatı bulunan ücretsiz kargo gönderimini seçtim.
Özel kampanya yada özel günlerde farklılık gösterebilir ama normal zamanda belirtilen max. süreyi bile bulmuyor ürünlerin gelmesi.

Rosegal alışverişinde dikkat edeceğiniz en önemli konu kıyafetlerin bedenleri. Sipariş vereceğiniz bedeni Türkiye'de kullandığınız bedene göre 2 beden üstünü seçmeniz. Kalıpları bize göre biraz dar.

3-7 days, 7-10 days and 10-25 days shipping days and 3 different cargo systems are available. 10-25 days shipping if you choose the cargo do not pay shipping fee. Since I don't have a problem with waiting, I chose free shipping with 10-25 days delivery.
Special campaign or special days may vary, but at normal time Max. the time does not even find the products to come.
The most important thing to note in the Rosegal shopping is the body of the clothes. You will order the body in Turkey according to the body you use 2 to choose the upper body. The patterns are a little narrow to us.


Şimdi neler aldım birlikte bakalım :) Bu alışverişimi öncelikli olarak kızım için yaptım.
Now let's look at what I got together :) I did my shopping primarily for my daughter.


Color Block Striped Sleeve Pocketed T-shirt

Genelde spor giyindiği için ister eşofmanla ister kotla giyebileceği bir tshirt seçtim. Penyesi yumuşacık.
I chose a tshirt that he can wear with a sweatshirt or jeans because he usually wears sports. The Claw is soft.

Cute High-Waisted Printed Bathing Suit

Yaz tatili yaklaştığı için bikini istiyordu. Birkaç desen beğenmişti ben şaşırıp ikinci beğendiğini almışım ama yine de hoşuna gitti :) Kalitesi Türkiye'de aldıklarımız gibi. Şu anda sitede bitmiş ama devamlı stoklar yenileniyor.
She wanted a bikini because summer vacation was coming. I was surprised by a few designs, but I got the second liked but still liked :) quality in Turkey as we get. Currently finished on the site, but constantly renewed stocks.

Metal Buttons Pullover Hoodie

Yaza kadar yaşayacağımız soğuklar ve sonbahar için oldukça uygun bir hoddie aldım. Bedenini bir büyük daha alsam daha uzun süreli giyebilirmiş. Daha önce de yazmıştım bedenleri bize göre 2 numara daha büyük almak gerekiyor.
I got a pretty good hoddie for the cold weather we're going to live up to summer and the fall. If I had taken another body, he could wear it for a longer time. I've written before, the bodies we need to get Number 2 Bigger than us.

Tattoo Print Short Sleeves Casual T-shirt 

Eşim için de yine tam zamanı diyerek bir tshirt almayı tercih ettim. Yine penyesi harika
I chose to buy a tshirt for my wife, saying it's time again. Again, the fabric is great

Kangaroo Pocket Plus Size Floral Print Coat

Ve son olarak kendim için de içi peluş dışı yağmurluk gibi çiçek desenli bir kaban tercih ettim. Sıcacık tutuyor. Desen ve renklerine bayıldım.
And finally, I chose a flower-patterned coat for myself, like a plush-free Mac. It keeps it warm. I love the patterns and colors.

Kargom geldiğinde aldıklarımın kalitesini görünce bütün korkumun gereksiz olduğunu anladım. Sitede nasıl görüyorsanız ürünler aynı şekilde geliyor. Ayrıca kargonuzla ilgili her adımı siteden görebiliyorsunuz veya size verilen takip kodundan da izleyebiliyorsunuz. Kesinlikle hiç çekinmeden tüm istediklerinizi alabileceğiniz bir site arıyorsanız doğru adres Rosegal.com
Sitede devamlı kampanyalar ve indirimler oluyor. Alışverişleriniz için  indirim kuponları veriliyor ve alışverişte kazandığınız puanları da belirli miktarlarda kullanmanız mümkün.
When my cargo arrived, when I saw the quality of what I had received, I realized that all my fear was unnecessary. How you see on the site products come the same way. You can also see every step about your cargo from the site or watch it from the tracking code provided to you. If you are looking for a site where you can get all the things you want without hesitation, the correct address Rosegal.com
There are continuous campaigns and discounts on the site. Discount vouchers are issued for your purchases and you can also use the Points you earn in the purchase in certain amounts.

Aklımda birçok ürün kaldı. Yeni alışverişler için sabırsızlanıyorum.. Başka Rosegal.com yazılarında görüşmek üzere..

(ürünleri görmek için altlarında yazan isimlerine tıklayarak siteden bakabilirsiniz)

I have a lot of products left in my mind. I can't wait for new purchases.. Other Rosegal.com see you in your writing..
(to see products under the name of the site by clicking on the names can look at)  1. Hepsini güle güle kullan canım, birbirinden güzel ürünler :)

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel parçalar seçmişsin,iyi günlerde kullanın canım.

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN