3 Mayıs 2019 Cuma

Avon True Colour Perfectly Mat Nude Ruj Serisi

Avon True Colour Perfectly Mat Nude Ruj Serisi

Geçtiğimiz ay beni oldukça mutlu eden ve heyecanlandıran Avon 'dan gelen Avon True Colour Perfectly Mat Nude Ruj Serisini inceleyeceğiz. Oldum olası nude tonlar ister dudak ister göz makyajı olsun benim ilk tercihimdir. Havalar ısınıp yaz geldiğinde biraz daha canlı renkler seçiyorum ancak yine de elim her zaman nude tonlara gidiyor :) 

Özellikle dudak konusunda nude tonlardan vazgeçemiyorum. Çok koyu renkler kullanmayı sevmiyorum, renk tonları olarak sevsem de kendime yakıştıramıyorum. İşte bu seri renk skalası ve mükemmel duruşları ile beni benden aldı diyebilirim.

Seride 8 renk bulunuyor. Tüm renkler hepimizin ten renklerine göre belirlenmiş. Açık ten, Buğday Ten ve Esmer tenlilere hangi renklerin uygun olacağı düşünülerek harika bir seri ortaya çıkmış. Avon makyaj artisti Melis İlkkılıç ruj seçiminde sadece dudağın değil aynı zamandaten renginin de baz alınması gerektiğini belirtiyor. Açık tenlilere pembemsi seftali tonları, Buğday tenililere kahveye dönük şeftali alt tonları ve Esmer tenlilere kahve,bronz,gül kurusu ve bordo tonlu rujlar yakışırmış. Buna göre;


Avon True Colour Perfectly Mat Nude Ruj Serisi

Benim gibi Buğday tenliyseniz Cafe Au Lait, Au Naturale, Lush Cocoa
Esmer tenliyseniz Divine Twig, French Toast
Açık tenliyseniz Blush, Marveleous Mocha, Nude Suede

renkleri tercih etmeniz öneriliyor. Tabii benim tenime uygun renklerin dışında,açık tene sahipler için olan  Blush ve Nude Suede renklerini de ben çok sevdim. Çok koyu olmadıkça kullanabileceğim tüm tonlar mevcut,sanki benim için tasarlanmış :)


#nudeaşkım

Mat ruj olmalarına rağmen dudakta kuruma yapmıyor. Normalde bildiğiniz gibi mat ruj kullanmadan önce dudağı nemlendirmek gerekir.Ancak Avon True Colour Perfectly Mat Nude Ruj Serisinde böyle bir ihtiyaç duymadım açıkçası. Sürümü çok rahat ve yumuşak. Kalıcılığı konusunda çok çok uzun süre diyemem ama genelde yaptığımız gün içinde tazeleme durumu bu seride de gerekli. Dudakta ağırlık yapmıyor, kalıp gibi durmuyor.


Avon True Colour Perfectly Mat Nude Ruj Serisi


Harika renkleri,kadifemsi yapısı ile hem günlük hem de özel zamanlar için size uygun nude ruja sahip olmak istiyorsanız Avom.com.tr 'de şu anda 20.99 tl fiyatı ile seri sizi bekliyor. Üstelik '' NUDERUJ''  kodu ile alışveriş yaptığınızda sürpriz bir hediye fırsatı ile..

Avon True Colour Perfectly Mat Nude Ruj Serisi
Buğday Ten


Seri de siz hangilerini en çok sevdiniz?
Yeni yazıda görüşmek üzere :)

  1. renkler çok güzel gerçekten bende bu ay sipariş verdim bu rujlardan bakalım :)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN