1 Mayıs 2019 Çarşamba

Duşsil Profesyonel Duşakabin Temizleyici İncelemesi

Duşsil Profesyonel Duşakabin Temizleyici 

Çalışan olsun ev hanımı olsun biz bayanların hiç bitmeyeni bulaşık,çamaşır ve ütü yanında işlerinin yanında  diğeri de temizliktir.  Özellikle yazın daha çok günde defalarca kullanılan Duşakabin ve banyo temizliği benim gibi takıntılı olanlar için sanırım en uğraş verilen yer :) Bu konuda pratik ve işinizi kolaylaştıracak 
Duşsil Profesyonel Duşakabin Temizleyici önerisi ile geldim bugün :)


Geçmeyen su lekeleri, uğraşsan da sanki silmemissin gibi yine geri gelen kireç lekesi, sabun artıkları hepimizin banyoda sinir küpü olmamıza sebep öyle değil mi? Benim için  aynen tarif ettiğim gibi. Daha önce duşakabin temizlerken sabun artıkları vs. iz kalmasın iyi çıksın diye bulaşık için kullandığımız süngerlerden kullanırdım sert olduğu ve inat eden lekeleri çıkardığı için. 
Şimdi ise hemen bir çırpıda ve üstelik ovalamadan Duşsil ile kolayca yapıyorum. Birkaç yorumda kokusunun çok keskin olduğunu ve rahatsızlık verebileceğini okudum. Ancak koku hassasiyeti olan biri olarak ben bunu yaşamadım, belki de çok fazla solumadığım için olabilir. Tabii ki kişiden kişiye bu durum değişebiliyor.Peki Duşsil kullanımı nasıl?

Öncelikle temizleyeceğiniz bölgeye Duşsil sıkıyorsunuz. 1-2 dakika bekledikten sonra suyla durluyorsunuz. Sonrasında kendi kuruması için bırakabilir yada microfiber bir bezle kurlayabilirsiniz. Size inat eden bir leke hala var ise daha önce bahsettiğim gibi bir sünger yardımı ile bu kez daha kolayca çıkarabilirsiniz :) 

Temizledim kurtuldum,bir daha kirlenmeyecek gibi bir durum tabii ki yok ancak su damlalarını kaydırma özelliği ile bu görünüm daha uzun süre korunuyor ve düzenli kullanımda da leke oluşumunu engelliyor. Duşsil duşakabin, derz,duş teknesi,karo ve fayanslarda da kullanılabiliyor. Ben hatta duşakabin sonrası lavabo musluğunda oluşan kireç ve sabun artıklarını temizlemek için kullandım.  
Duşsil Profesyonel Duşakabin Temizleyici 

Firmanın Küfsil ve Derzsil olarak iki ayrı ürünü daha var . Onları da deneyip sizlere aktarmak istiyorum. 

Tüm bu ürünlere Migros ve Rossmann 'larda bulabilirsiniz. Hatta firmanın instagram sayfasını takip ederseniz zaman zaman satış noktalarında yapılan kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.

Görüşmek üzere.. 

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN