12 Mayıs 2019 Pazar

Nuway4hair Tarakları Bir Başka / Nuway4hair Tthe Combs Are Another


Nuway4hair

Merhaba,

Biz bayanlar bakımlı, güzel ve çekici olmak isteriz. Bunun için cildimiz,ellerimiz,vücudumuz için çeşitli bakımlar uygular, makyaj yapar, kendimize yakışanı giymeye çalışırız. Bir de birçoğumuzun dikkat ettiği ve önemsediği tabii ki saçlarımız. Saçlarımızın gür,sağlıklı,bakımlı görünmesi için şampuanlar, bakım yağları, özel bakım kürleri uygularız. Peki ya saçlarımızı kırmadan, özenle tarayan bir tarak ne düşündürürdü size? Bu yazımda sizlere özel çift patentli ve saçlarınıza hakettiği değeri vererek taramanıza yardımcı olacak Nuway4hair taraklarından bahsedeceğim.

We ladies like to be well-groomed, beautiful and attractive. For this purpose,we apply a variety of care for our skin,hands and body,we'll do makeup. And of course most of us care about our hair. We apply shampoos, care oils, special care cures to make our hair look healthy and shiny. What do you think about combs that don't hurt our hair? In this article I will tell you about the Nuway4hair combs that will help you scan by giving you a special double patented and the value that your hair deserves.

Nuway4hair taraklar kategori olarak 7 başlık altında toplanmış;
Nuway4hair combs are grouped as categories under 7 headings;


 • C Brush 
 • Double C
 • Double C Pro
 • Junior C
 • Magic Spell Combo
 • Traveler
 • Vanity + Juinior Combo

Nuway4hair

Benim tercihim öncelikli olarak Vanity ve Traveler kategorilerinden oldu. Nuway4hair tarakları bildiğimiz taraklardan çok farklı. Zeki kıl özelliği ile ister ıslak kuru saç olsun, her iki durumda da saçlara zarar vermeden kolay tarama olanağı sağlıyor.

My choice was primarily vanity and traveler categories. Nuway4hair very different from known combs. Intelligent bristles allow easy scanning without damaging dry or wet hair

Nuway4hair

Nuway4hair  Tarakların Özellikleri
Nuway4hair Features Of Combs

 • Turmalin İyonik Teknolojisi ile üretilmiş / Produced with Turmaline ionic technology
 • Anti Statik  (yani elektriklenmeyi önlüyor.) / Anti-static (that is, it prevents electricity.)
 • Anti Bakteriyel ( %99,9 bakterileri öldürüyor.) / Anti-bacterial (99.9% kills bacteria)
 • İki kez yuvarlatılmış kıl uçları ile saça masaj etkisi göstererek, saç foleküllerini uyarıyor. / 
 • It stimulates the hair follicles by providing a massage effect to the hair with rounded hair tips twice.
 • 180 C /356 F derece ısıya dayanıklı / 180 C/ 356 F degree heat resistant
 • Argan yağı ile desteklenmiş kıllar / Supported with argan oil

Nuway4hair


Turmalin İyonik Teknolojisi Nedir?
What Is Turmaline Ionic Technology?

Turmalinler doğal bir negatif iyon kaynağıdır ve yeryüzündeki kalıcı elektriği gösteren tek mineraldir. Kendiliğinden üretilen negatif iyonlar sayesinde saçlar elektriklenmeden daha kolay kurur ve taranır. Ayrıca iyon teknolojisine sahip ürünler saçın daha parlak olmasına da yardımcı olur.

The tourmaline is a natural source of negative ions and is the only mineral that shows the permanent electricity on Earth. Thanks to the self-generated negative ions, hair is easier to dry and comb without electricity. In addition, products with ion technology helps hair to be brighter.

Traveler serisindeki tarakları,  kılıfı sayesinde gün içinde çantada veya seyahatlerde taşımak çok rahat ve güvenli..
It is very comfortable and safe to carry the combs in the traveler's series, in the bag or on trips during the day thanks to the case

Kısaca Nuway4hair tarakları, bir taraktan çok daha fazlası .. Saçımızı tararken aynı zamanda bakımda yapan özelliklere sahip. Ayrıca 30 gün içinde %100 para iade garantisi ve ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz. Güzel paketlemeleri ile de beni çok mutlu ettiler. Sağlam bir şekilde bana ulaştı

In short, the Nuway4air combs are much more than a comb. When combing our hair,it has properties that care. You can also get it with a 100% Money Back Guarantee and free shipping within 30 days.
They made me very happy with their beautiful packaging. It's came to me in a solid way

Nuway4hair

Farklı renk ve modellerdeki diğer tarakları incelemeniz ve size uygun olanı seçebilmeniz için tüm linkleri aşağıya bırakıyorum. Benimde aklımda Double C ve Magic Spell Combo modellerinde kaldı :)

I leave all the links below so you can review different colors and models and choose the one that suits you. Double C and magic spell Combo models remained in my mind :)

Yeni yazıda görüşmek üzere..
See you in the new article...

P.S.  Click on images to switch to the site
 1. güzel günlerde kullan canım. Çok güzel açıklamışsın tarakların özelliklerini

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN