10 Mayıs 2019 Cuma

Pielor Baby Love Serisi


Pielor Baby Love Serisi

Herkese Merhaba,

Hayatımızın en önemli dönüm noktası bebek sahibi olmak ve geleceğini haber aldığımız andan itibaren de hayatımızın merkezi oluyor. Onlar için herşeyin en güzelini, en iyisini ve en sağlıklısını isteriz hep değil mi? Daha önce farklı ürünlerini denediğim ve beğendiğim Pielor 'un bebek serisi Baby Love 'ın olduğunu görünce oğlum için de denemek istedim.

Baby Love Serisi geniş bir yelpazeye sahip. Bir bebek için kullanmak isteyeceğiniz tüm bakım ürünleri yer alıyor. Baby Love Serisi ürünleri 3 kategori altında satışa sunulmuş.

*Banyo Zamanı
*Bebek Bezi Değişimi
*Günlük Bakım

Bez kullanmadığımız için iki kategoriden ürün tercihlerim oldu. Banyo Zamanı kategorisinden  Bebek Şampuanı, Bebek Vücut Şampuanı ve Saç Kremi , Günlük Bakım kategorisinden Bebek Losyonu ve Bebek yağı aldım.
Tabii ki kargomuz gelir gelmez bir banyo keyfi yaptık:) Öncelikle şunu belirtmeliyim hepsinin kokusu harika. Tüm Baby Love serisi bebek cildi düşünülerek özel olarak üretilmiş. Şampuanlar 200 ml.-400 ml.- 750 ml. şişe ambalajda,  Bebek Losyonu 200 ml. - 400 ml. şişe ambalajda, Pişik kremi ve Pudra 100 ml. tüp ambalajda, Bebek kolonyası Kız ve Erkek olarak 200 ml. şişe ambalajda, Nemlendirici Krem 150 ml. tüp ambalajda satışa sunulmuş.

Pielor Baby Love Serisi

Pielor Baby Love Serisi


Saç şampuanı ve vücut losyonunu hemen kullanmaya başladık.Kokuları çok güzel.Belli bir yaşa kadar bebek kokuları gitmiyor kuzularımızdan tabii ki ama Pielor Baby Love ile o güzel koku daha da devam edecek banyo sonrası. Bebeklerimizin saç ve saç derisi için özel formüle edilmiş. Bebek şampuanı kesinlikle göz yakmıyor. Daha önce farklı markalarda maalesef kızımda ve oğlumda bu deneyimi yaşadığımız için ve bir daha kullanmadığımız için bu konuya özellikle dikkat ediyorum.
Bebek losyonu ise banyo sonrası cildinin kurumaması ve nemlenmesi için sürümü kolay, kokusu harika ve bebeğinizin cildi tarafından hemen emilecek yapıya sahip.Yumuşacık ve mis gibi oldu teni.

Bu da ilginizi çekebilir
 https://www.sansbocegi.com/2019/02/pielor-el-kremleri-ve-hammam-el-hanna.html

Pielor Baby Love Serisi
Bebekler için hiç saç kremi görmüş müydünüz? Ben ilk defa bebek için saç kremini Pileor 'da gördüm ve değişik geldiğinden denemek için aldım. Oğlumdan önce kızım denedi ve pamuk gibi oldu saçları.


Pielor Baby Love Serisi
Vücut şampuanın kokusu da ayrı bir güzel. Çocukluğumdan bir şeyler hatırlattı bana sanki :) Kokusu o kadar tanıdık geldi ki.. Yine serinin diğer ürünleri gibi bebeklerimizin hassas cildi ile uyumlu.


Yazın güneş deniz vs. şehir içinde bile gezerken bebeklerimizin cildi güneşten koruyucu sürsek de etkilenebiliyor . Bu nedenle  güneş sonrası cildinin kurumaması daha çabuk ve güçlü bir nemlendirme olması açısından Bebek yağını alacağım yaz için. Kışın değil ama özellikle yazın Bebek yağı kullanmayı tercih ediyorum. Bir de ıslak mendillerini denemek istiyorum.

Pielor  tesislerinde tüm ürünler  tüm ürünler GMP standartlarında olan Avrupa Kozmetik Yönetmeliğine uygun olarak üretiliyor. Pielor , ISO 9001 ve ISO 14001 & ISO 18001 & ISO 22716 & Helal Sertifikalarına sahip.
Pielor ailesinde keşfedilecek daha birçok ürün yer alıyor. Sayfa linklerini aşağı bırakıyorum. Size hitap edecek bir Pielor mutlaka var ..
Yeni yazıda görüşmek üzere...Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN