20 Mayıs 2019 Pazartesi

Ucanbe Aromas Nudes Eyeshadows Palette


Ucanbe Aromas Nudes Eyeshadows PaletteMerhaba,

Bir süre önce sizlere Ucanbe Makeup markasına ait Mask Paletten bahsetmiştim. Şimdi de benim favorim olan,renkleri ile size bahar esintileri yaşatacak bir palet olan Ucanbe Aromas Nudes Eyeshadow Paletten bahsetmek istiyorum.

Hi,

Some time ago I told you about the Ucanbe Makeup Mask Palette. Now I would like to mention Ucanbe Aromas Nudes Eyeshadows Palette, wich is my favorite , a palette that will give you spring breezes wth its colors.

Ucanbe Aromas Nudes Eyeshadows Palette

Sedefli,parıltılı mat ve metalik renklerin bir arada olduğu 18 tondan oluşuyor.  Paletteki her rengin pigmentasyonu inanılmaz derecede başarılı. Sürdüğünüz anda rengini tamamen veren ve mükemmel derecede kalıcılık gösteren renkler.

It consists of 18 tons of nacre, glittering matt and metallic colors. The pigmentation of every color in the palette is incredibly successful. colors that give you a perfect color at the moment when you make your makeup.

Ultra mattan , gözalıcı ışıltılı renklere kadar renklerin bulunduğu bu palette, 11 tanesi pürüzsüz ve kadifemsi uygulama sağlayan mat ton, 4 tanesi ışıltılı ton, 1 tanesi inci ışıltısını yansıtan ton ve 2 tane de glitter (simli) far yer alıyor.  

This palette contains colors ranging from ultra-matte to eye-catching, parkling colors. 11 of them feature a smooth and velvety matt finish, 4 shine shades, 1 shine shine tone and 2 shades of glitter headlights.


Bu da dikkatinizi çekebilir (This may also attract your attention)

Bu tonlar pembe tonları, bakır tonları , kahve tonları ve simli renkler ile ister gündüz ister gece makyajınızda kullanabileceğiniz bir palet.

These tones are composed of pink tones, copper tones, brown tones and silvery colors. A palette you can use in your day or night makeup.

Ucanbe Aromas Nudes Eyeshadows Palette

Tozutma yapmayan, kalıcı ve renklerini tam gösteren bir palet arayışındaysanız Ucanbe Aromas Palet tam size göre.. Paletteki 10 mat ton hindistan cevizi yağı ve aloe vera ile zenginleştirilmiş. İnci ışıltısını yansıtan preslenmiş ton ise , akasya,jojoba ve ayçiçeği ile zenginleştirilmiş ve aynı zamanda baz olarak kullanılabilecek ve kapatıcılığı yine yüksek bir far.

Ucanbe Aromas Palet is for you if you are looking for a non-dusting, permanent and full color palette. Enriched with 10 matt tons of coconut oil and aloe vera in the palette. The pressed tone that reflects the pearl shine is enriched with acacia, jojoba and sunflower and can also be used as a base, and its coverage is still high.

Huda Beauty The Nude Eyeshadow paletine benzeteceğiniz bu palete Ucanbemakeup sitesinde 10.81 Usd ile sahip olabilirsiniz. Yani aynı kalite,kalıcılık ve renkler çok daha uygun fiyata sizin olabilir. Dış tasarım da içi kadar güzel olan bu paleti çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

You can compare Ucanbe Makeup Palette to Huda Beauty Palette. But you can get this palette on Ucanbemakeup site with 10.81 Usd. So the same quality, retention and colors can be yours at a much more affordable price.The exterior design is also very nice, very easy to carry in bag.

Sitede birçok farklı ürün yer alıyor. Bir girdiğinizde çıkamayacağınıza eminim.

There are many different products on the site. I'm sure you can't leave when you enter.

Yeni bir Ucanbe yazısında görüşmek üzere:)
See you in a new Ucanbe article :)

  1. Renkler güzel ama çok ben buradayım tarzında. Çok teşekkürler :)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN