15 Haziran 2019 Cumartesi

Avon Anew Vitamin C Serum 30 portakal Gücü

Avon Anew Vitamin C Serum 

Herkese Merhaba,

Blogumun bugünki konuğu geçtiğimiz aylarda adından sıkça söz ettiren ve birçoğumuzun beğendiği Avon Anew Vitamin C Serum ."Portakalı soydum, başucuma koydum" Çocukken söylediğimiz tekerleme #avonanewvitaminc Serum ile gerçek oldu
'30 portakalın gücü 1 şişede' sloganı ile satışa sunulan serum öncelikle enfes kokusu ile dikkatinizi çekiyor. Bazılarına yoğun ve keskin gelen bu kokuyu ben çok sevdim. Meyveli şekerli kokuları çok severim. 


Avon Anew Vitamin C Serum 

Ürünün vaadleri; 

  • Anında cilt görünümünde göz alıcı ışıltı
  • 1 Hafta sonra cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar
  • 2 Hafta sonra cilde pürüzsüz görünüm verir ve cilt tonunu eşitler
Bu da ilginizi çekebilir 

Benim düşüncelerime gelecek olursak, ürünün kokusu dediğim gibi harika. İlk sürdüğünüzde yapış yapış bir his bırakıyor. Ama endişelenmeyin o kadar çabuk emiliyor ki bu histen eser kalmıyor. Sürdüğünüzde bir ferahlık hissi de yaşıyorsunuz. 
Serumların en sevdiğim özellikleri ferahlatıcı çabuk emilen ve etkisini belli eden yapıda olmaları. 
Avon Anew C Serum sıvı ve seffaf yapıda. Pompalı şişe de , ancak şu anda sitede tüp şişede satışı bulunuyor.
Cildi çok güzel nemlendiriyor.Uzun süreli kullanımlarda verdiği canlılığı ve cildinizdeki farklılığı göreceksiniz.

Avon Anew Vitamin C Serum 

Avon Anew Vitamin C Serum kullanımı;

İyice temizlediğiniz cildinize sabah ve akşam istediğiniz bir zaman diliminde yukarı doğru yani yerçekiminin tersi yönünde hareketlerle sürebilirsiniz. 2 damlası tüm yüzünüze yetiyor. Bu nedenle de bereketli bir ürün. Parlak,canlı,pürüzsüz ve lekesiz bir cilt için tüm yaşların kullanabileceği bir serum. İsterseniz kullandığınız günlük yada gece kremi ile kullanabilirsiniz. Yalnızca sürdüğünüz serumun iyice cilt tarafından emilmesini bekleyip kreminizi öyle sürmelisiniz.

Serum kullanmayı ve bu tarz kokuya sahip ürünleri seviyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir ürün diyebilirim. Işıl Işıl, canlı bir cilt için ' Avon Anew Vitamin C Serum' ..

Yeni yazıda görüşmek üzere..

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN