2 Haziran 2019 Pazar

Cilt Bakımımda Yeni Detay Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush

Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush

Bugün sizlere cilt bakım rutinime yeni eklediğim bir üründen bahsedeceğim.  Sunmay Leaf Silikon Yüz Temizleme Cihazı.. Birkaç yıldır oldukça popüler olan bu ürün en sevdiğim bakım ürünlerimden biri oldu.

Bu tarz ürünleri birçok yerde farklı markalarda gördüm. Nasıl olduğunu, ne işe yaradığını merak ettim. Kullananların sonrasında ciltlerinin ne kadar güzelleştiği ile ilgili yorumlar okudum. En sonunda kendim için araştırmaya girdim ve Sunmay ile karşılaştım. Ürün firma tarafından çok güzel bir paketleme ve zarar görmeden geldi.


Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush
Today I'm going to tell you about a product I just added to my skin care routine. Sunmay Leaf Silicone Facial Cleanser Very popular for several years, this product is one of my favorite care products.
I have seen this kind of products in many places and in different brands. I wondered what it was, what it did. I have read comments about how beautiful the skin has become. I finally went into research for myself and found Sunmay. The product is a very nice packaging by the company and came unharmed.

Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush

Peki Sunmay Silikon Yüz Temizleme Cihazı Nedir?
What is the Sunmay Silicone Facial Cleanser?

Silikon yüz fırçası, cildinizi temizlemek, pürüzsüzleştirmek ve gençleştirmek için kullanılıyor. Hem hassas hem de normal cilde sahip kişilerin kullanabileceği bir ürün. Şarj ettiğinizde uzun süre kullanmanız mümkün. 2000'den fazla antimikrobiyal silikon kıl ile cilde temas eden Sunmay'in yaprak şeklindeki tasarımı yüz tem göz, burun, çene vb. tüm yüzünüzde temizlenmesi zor olan yerlere bile ulaşmasını sağlıyor.
Cihaz 15 hızda programlanmış ve dakikada 7000 kez, 1500 defaya kadar titreşiyor. Yüzünüzün bir bölgesinden diğerine geçmenizi hatırlatmak için 20 saniye aralık göstergesine sahip 2 dakikalık zamanlayıcı var ve 2 dakika sonra otomatik olarak kapanıyor.

The silicone face brush is used to cleanse, smooth and rejuvenate your skin. A product that can be used by people with both sensitive and normal skin. You can use it for a long time when you charge. More than 2000 antimicrobial silicone bristles come into contact with the skin. it allows you to reach even places that are hard to clean on your face.The device is programmed at 15 speeds and vibrates up to 1500 times per minute, 7000 times. To remind you to switch from one area of ​​your face to the next, there is a 2-minute timer with a 20-second interval indicator and turns off automatically after 2 minutes.

Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush

Sunmay Silikon Temizleme Cihazı Kutu İçeriği
Presentation Sunmay Silicone Cleaning Device Box Content

Paket içerisinde cihaz, 1 adet şarj kablosu, taşıma çantası ve kullanım klavuzu bulunuyor.
The package includes the device, 1 charging cable, carrying case and user manual.


Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush
Sunmay Silikon Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır?
How to Use a Sunmay Silicone Cleaner?

Cildi temizlemek için ön taraf, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve masaj yapmak için arka tarafı kullanılıyor. Dairesel hareketlerle 1 dakika temizlik, 1 dakika bakım ile 2 dk 'da cilt bakımınızı yapmış oluyorsunuz. Yüzünüzün bir bölgesinden başka bir tarafına geçmenizi hatırlatmak için her 20 saniyede bir kısa duraklama ile size belli ediyor.  2 dakika sonunda otomatik olarak kapanıyor.Dilerseniz son yaptığınız ayarını kaydedebiliyorsunuz. 
Yüzünüzdeki kirden ölü hücrelerden kurtulmak ve cildinize bakım yapmak için harika bir ürün. Düzenli kullanımda cilt kalitenizin ne kadar değiştiğini, arttığını görebiliyorsunuz.
Front to clean the skin, To reduce the appearance of fine lines and wrinkles and for massage you used. 1 minute cleaning with circular movements, With 1 minute maintenance you are doing skin care in 2 minutes.To remind you to move from one side of your face to another side every 20 seconds with a short pause to show you. After 2 minutes, it automatically closes. You can save your last setting.
Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush

Sunmay Silikon Temizleme Cihazında Dikkat Edilmesi Gerekenler 
Considerations on Sunmay Silicone Cleaning Device
  • Günde iki kereden fazla kullanılmaması öneriliyor.
  • Cihazı uçucu yağlarla kullanmamalısınız.
  • Sıcak su ile yıkamamalısınız.
  • Belirtilen 1 dakika süreyi geçmemeniz gerekiyor
  • Çatlamış cilt ile açık yaralar, cilt hastalığı veya şiddetli akne, güneş yanığı, cilt enfeksiyonları vb durumlarda kullanmamalısınız.


  • It is recommended not to use more than twice a day.
  • You should not use the device with essential oils.
  • You should not wash with hot water.
  • You must not exceed 1 minute
  • With chapped skin, open wounds, skin disease or severe acne, sunburn, skin infections, etc. should not use.
Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush
%100 su geçirmez özelliği, bakteri oluşumunu önleyen silikon yüzeyi olan Sunmay Silikon Yüz Temizleme Cihazını taşıma çantası ile yanınızda istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Silikon yüzeyi sayesinde cildiniz tahriş olmadan hem temizlik hem de anti-age bakım keyfini kısa sürede yaşamış oluyorsunuz. Düzenli kullanımda gözeneklerinizin küçüldüğünü, varsa siyah noktalarınızdan kurtulduğunuzu, cildinizin daha canlı ve parlak olduğunu farkedeceksiniz.

100% waterproof Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush with anti bacterial silicone surface with carrying case you can take it anywhere you want. Thanks to its silicone surface, you can enjoy both cleanliness and anti-age care in a short time without irritating your skin. In regular use, you will notice that your pores are shrinking, you are free of your black spots, and your skin is more lively and brighter.

Tasarıımı, faydaları , kullanım kolaylığı ile cilt bakım rutinimde vazgeçilmezim olan Sunmay Silikon Temizleme Cihazını incelemek ve detaylı bilgi almanız için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz. Ayrıca siteyi ziyaret ettiğinizde farklı ürünleri de görebilirsiniz. Benim de aklımda sevdiğim başka ürünler kalmadı değil :)
Sunmay Silicone Sonic Facial Cleansing Brush which are indispensable in my skin care routine with design, benefit and ease of use for detailed information see the links below. You can also see different products when you visit the site. there are other products I like in my mind.


Cildiniz Sunmay Silikon Temizleme Cihazı ile kendini bulsun !!!
Let your skin find itself with Sunmay Silicone Facial Cleansing Brush !!!

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN