10 Haziran 2019 Pazartesi

Proff Ürünleri ile Temizlik Daha Kolay

Proff Ürünleri

Temizlik hayatımızın bir parçası. Olması, yapılması gereken bir durum. Günlük veya haftalık rutin temizlik zamanlarının dışında, hep 'öncesi ve sonrası' denilerek yapılır. Bayram öncesi/sonrası, misafir öncesi/sonrası, doğum günü öncesi/sonrası vb.. Hem yaptımızda 'oh mis gibi oldu dediğimiz' hem de başlaması zor gelen temizlik olayı benim için artık Proff Plastik Ürünleri ile daha kolay..

Proff Plastik Ürünleri, Esenyurt Kıraç'ta yer alan 10.000 m2 'lik fabrikasında plastik temizlik setleri, plastik mutfak gereçleri, plastik ve metal banyo gereçleri üretimini gerçekleştiriyor. Türkiye dışında Avrupa, Balkan,Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ürün gönderimi yapan firma yaklaşık 10 yıldır ve her yıl alanında kendini geliştirerek faaliyet gösteriyor. 

Bayram öncesi tam da iyi oldu dediğim anda bana gelen kargoda neler var birlikte bakalım..

Proff Quantum Döner Başlıklı Temizlik Seti

Proff Quantum Döner Başlıklı Temizlik Seti 
Kendinden 1 dakikada 1000 defadan fazla dönen döner başlığı ile sıkma özelliği çok rahat. %100 microfiber başlığı ile ister deterjanla ister deterjansız tüm yüzeylerde istediğiniz sonucu alabiliyorsunuz. Teleskobik borusunu boyunuza göre ayarlayabilir böylece temizlik sonrası sizi rahatsız eden bel ağrısından kurtulmuş oluyorsunuz. Su sıçramasına karşı korumalı olan özelliği yanında microfiber bezi tutan kısmının oynar başlıklı olması ve 180 derece eğilebilmesi dip köşe her  yeri temizlemenize olanak sağlıyor. Geri dönüşümlü malzeme olması da tabii ki benim için artı olan özelliği. Ayrıca microfiber bez kısmını çıkarıp çamaşır makinasında yıkayabiliyorsunuz. 

Proff Microfiber Tenizlik Bezleri

Microfiber Temizlik Bezleri
Microfiber temizlik bezleri iyi ki çıkmış diyenlerdenim. Evin heryerinde kullanmayı çok seviyorum. Özellikle mutfakta elimden hiç düşmez. Kısa sürede deforme olmadığı için uzun süre kullanabilirsiniz. Tüm kir ve lekeler için kullanabilir ve 60 dereye kadar çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz. %100 microfiberden üretilmiş ve saç telinden 100 kat daha ince özel dokusu sayesinde tüm kirlerden kurtulmanızı sağlıyor. Tüm evde istediğiniz yerde ister kuru ister ıslak kullanabileceğiniz 
 kolay ve pratik yardımcınız diyebilirim.

Proff Limpress Limonluk


Limpress Limonluk
Gelen ürünlerden biri de hazneli Limon sıkacağı idi. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için şipşak hemen limonata yapmak için , özellikle benim gibi elinizde limon sıkmayı sevmiyorsanız pratik ve elinizin altında olması gereken bir ürün. 

Yazının başında da dediğim gibi bayram öncesinde benim için süper kurtarıcı olarak gelen Proff Quantum Döner Başlıklı Mop ile temizliğim kısa sürede ve zahmetsizce bitti. Şimdi mi? 
Bayram sonrası temizliği için de işimi kolaylaştıran temizlik arkadaşlarım ile temizlik başlasın :)

Proff Plastik Ürünlerine Hepsiburada, N11.com, Gittigidiyor gibi online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz..

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN