14 Temmuz 2019 Pazar

#cansuveburcuileyazetkinligi Cansu ve Burcu İle Yaz Etkinliği


Merhabaa,

Geçtiğimiz 7 Temmuz Cumartesi Sevgili @ikipamukprenses Burcu ve @tarz.blog Cansu'nun etkinliğindeydim. Etkinlik semt olarak bana yakın olduğu için uzuuunnn yoldan gelen canım Sevinç ile buluşup mekanın olduğu yere öyle geçtik Oldukça erken gitmişiz Burcu ve Cansu henüz gelmemişlerdi :) Biz de etkinlik saatini bir cafede oturup sohbet ederek bekledik.Giraffe Kids Club & Bookstore
Giraffe Kids Club & Bookstore

Etkinlik mekanına geldiğimizde sürprizz, Cansu ve Burcu gelip hazırlıkları yapmışlardı bile. Etkinliğimiz Suadiyede iki katlı Giraffe Kids Club & Bookstore isminde küçük ve çok şirin bir yerde oldu. İngilizce Almanca eğitiminde verildiği mekanda 3-8 yaş arası çocuklarınız için birbirinden güzel eğitici öğretici kitapları uygun fiyata bulabileceğinizi özellikle belirtmek isterim. Kendilerine teşekkür ederim.Giraffe Kids Club & Bookstore

O gün instagramda severek takip ettiğim yeni bloggerlarla nihayet tanışma fırsatı buldum. Hepsi birbirinden tatlı  Özlem, Cansu, Burcu, Şeyma, Hülya, Kezban ve tabii ki canım Sevinç ile sohbetli güzel bir gün geçirmiş olduk. Birlikte olduğumuza çok mutlu oldum. Sözleştiğimiz gibi yapacağımız kahve sohbetlerimiz eksik olmasın :)


Gelelim sponsorlarımıza; 
Sevgili Pınartcollection Pınar Hanım bizzat kendisi katılarak harika tasarım bez çantalarını hediye etti. Birbirinden güzel tasarımlı çantalarını görmeden yapmış olduğu paketlemeye bayıldığımı söylemeliyim. İnceliği ve emeği için kendisine çok teşekkür ederim :)
Etkinliğimizin tek renkli kozmetik sponsoru Dermocosmo, hepimize Ruby Rose far paleti ile Alix Avien Mat ruj, Smoke göz kalemi ve Eyeliner 'dan oluşan çok güzel , özenli paketler hazırlamış.Alix Avien ürünleriniseverek kullanıyordum. Far paletimin renklerine bayıldım.Kendilerine çok teşekkür ederim.. :)


Ürünlerini severek kullandığım ve bloguna yazdığım Sevgili Bade Natural yazın çantamızdan eksik etmememiz gerektiğini düşündüğüm Lavanta Yüz Spreyi ile bizimleydi. Çok teşekkürler  :)
Dermokil , evde kendi maskemizi yapma keyfini yaşatan yeni Kil maskeleri ve Diş macunu ile bizimleydi. Benim paketimden kömürlü kil maskesi çıktı. Kendi maskemi yapıp sizlerle paylaşacağım Diş macununu ise kızım kullanıyor bitmek üzereydi çok iyi oldu :) Teşekkürler Dermokil..:)


Etkinlikteki şekerlerden @Bi.güzellik Sevgili Kezban 'da hepimize farklı Farmasi ürünleri hediye ederek sponsorlarımız arasında yer aldı. Yaz için en güzel olan ve tabii ki olumlu yorumlar okuduğum Dr.C.Tuna Bronzlaştırıcı Yağ benim payıma düşen oldu. Farmasi ürünleri için kendisine instagramdan ulaşabilirsiniz. Çok teşekkürler canım :)


İlk defa tattığım ama yemelere doyulmayacak Ceviz Kurabiye'ye teşekkürler :) Henüz yemediyseniz mutlaka sevgili Ceviz Kurabiye 'ye ulaşın..


Eda Taşpınar, yazın en çok kullanmayı sevdiğim Body Mist hediyesi ile bizimleydi. Şekerli kokuları seviyorsanız kesinlikle Burn Baby Burn almanızı tavsiye ederim. Teşekkürler :)


Çok sevdiğimiz,çocukların zeka gelişimine katkıda bulunan, el göz koordinasyonu ve dikkatlerini geliştiren oyun kartları Piapolya Harf ve Rakam magnetlerine bizim supangleyi çok mutlu etti.Teşekkürler Piapolya :)


Erüst Tarım,tarlalarından direk soframıza mini sebzeler ve yenilebilir çiçekler ile etkinlikte yer aldılar. Teşekkürler :)


Bir diğer sponsorumuz Kaşıntı,kepek, yağlanmayı gidermeyi , tahriş olmuş saç derisini onarma ve nemlilik hissi vererek hacim kazandırma özelliklerinin hepsini barındıran saç bakım kürü  Aischaa 'ya teşekkür ederim. :)
Zuen Kirpik uzun zamandır denemek istediğim kirpiklerinden yollamış.Teşekkürler ..:)


Birkaç ay önce tanıştığım ve duş temizliğinde hep elimin altında olan Duşsil de bizimleydi. Teşekkürler :) Ürünle ilgili yazımı buradan okuyabilirsiniz.


Ürünlerini severek kullandığım Sevgili Organique Türkiye nefis kokulu Banyo tuzu, çok denemek istediğim Konjak süngeri, She Butter Balm ile etkinlikte yer aldı. Hepsi ile ilgili yorumlarımı ayrı ayrı paylaşacağım. Teşekkürler Organique Türkiye :) Toniğini kullanıyorum,yazımı buradan okuyabilirsiniz.


%100 Isparta gülü içeren , koruyucu ve katkı maddesi içermeyen Roselin Gül Suyu 'da bizimleydi.Teşekkürler ..:)


Bebeklerimizin hassas popolarının  pişik olmamasına yarayan Oksizinc 'in sivilce kaynaklı lekelerden kurtulmaya yaradığını da okuyunca ilk kullanılacaklar arasına alındı. Teşekkürler :)


Neva Color hepimizin renk tercihine göre saç boyaları ile bizimleydi. Sonucu sizlerle de paylaşacağım. Teşekkürler :)


İlk defa deneyimleyeceğim Doğa Kozmetik'te bizimleydi. Paketimden Aloe Vera Yağı Kremi çıktı. Yorumlarımı detaylı olarak ileteceğim. Teşekkürler


Doğal ve katkısız ürünleri ile yine ilk defa tanışacağım Pelinka Saç Bakım Balmı ve Pişik Önleyici Kremi ile etkinlikte yer aldı. Teşekkürler :)


Eşimin ürünlerini kullandığı Fonex Kozmetik  Matte Look Saç köpüğü, jöle ve wax 'tan oluşan 3'lü seti ile etkinlikteydi. Teşekkürler :)


Özenle paketlediği Sir Ağda Bantları ve Yüz bölgesi için ağda kalemi için Removevax ' a teşekkürler


Highgenic mutfakta elimin altından eksik olmayan Sirkelim ve toz almayı sevdiren Silikonlu temizleyici ile bizimleydi. Teşekkürler :) 


Ckc Parfüm meyve ve çiçeklerin birleşiminden oluşan çok şık kutusunda Tomorrow parfümü ile bizimleydi. Teşekkürler :)


Naif Home Made hepimize farklı özellikte ve içerikteki doğal sabunları ile bizimleydi. Benim sabunum nemlendirici özelliği olan She Butter Sabunu.. Teşekkürler :)


Keşan Dünyası Trabzon'dan hepimize Keşan bandanalar göndermişler. Teşekkürler :)


Kağıt atıklardan kaseler yapan Sevgili Düş Tası,  bizzat etkinlikte yer alarak, kağıdın ellerinde nasıl nelere dönüştüğünü bizlerle paylaştı. Teşekkürler :) 


Adatepe Zeus Zeytinyağları Tüy Azaltıcı sabunları ile etkinlikte yer aldılar. Teşekkürler :)

Sponsor tanıtımlarını renkli ve tatlı iki firma ile bitirmek istiyorum :) Tüm katılımcıların instagram profil ve isimlerinin yeraldığı etkinlik panosu için Matbacımız ve gerçek çiçeklerle süslenmiş renkli pastamız için de Pattabon Cake' e teşekkürler :)Veee son olarak tüm bu güzel ürünlerin yanında paylaşımları ve önerileri ile çok sevdiğim Sevgili Peri Tozundan Öneriler Özlem hepimize Kore'den kağıt maskeler hediye etti Çok teşekkürler cnm :)
Öncelikle bizimle olan tüm sponsor markalara ve sonrasında Sevgili Cansu ve Burcu, bu keyifli gün için size çok teşekkürler fıstıklar. Emeğinize,gönlünüze sağlık...:)Yazımı güne ait renkli renkli fotograflarla bitiriyorum :)
  1. güzel etkinlik olmuş canım :-))

    YanıtlaSil
  2. Çok keyifli bir etkinlik olmuş. Hediyelerinizi güzel günlerde kullanın. :)

    YanıtlaSil
  3. Çocuklarında eğlendiği güzel bir etkinlik olmuş =)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN