30 Ağustos 2019 Cuma

Bade Natural %100 Doğal Lavanta Suyu Yüz Spreyi


Bade Natural %100 Doğal Lavanta Suyu Yüz Spreyi 

Merhaba,


Bugün ürünlerini severek kullandığım , %100 doğal olan  Bade Natural Lavanta Suyu Yüz Spreyini inceleyeceğiz. 
Lavanta Suyu nasıl spreyli şişeye lavanta çiçeklerinden damıtılarak (Bir sıvıyı buharlaştırdıktan sonra tekrar soğutup sıvı haline getirme işlemi)elde ediliyor. Bu işlem çiçeğin tüm kısımlarını kapsadığı için lavanta bitkisindeki tüm aktif özler ve bileşenler lavanta suyuna geçmiş oluyor. Kokusu da hem çiçeksi hem de odunsu hissediliyor.
Lavanta Suyu spreyini yüz, saç ve vücut istediğiniz heryerde kullanabilirsiniz. 

Lavanta Suyunun Faydaları Nelerdir?
Nemlendirici ve besleyicidir.
Cildi güzelleştirir, rahatlatır.
Cildi serinletir, rahatlatır, pürüzsüzleştirir. Örneğin güneş sonrası için çok iyi bir serinleticidir.
Güçlü ve doğal bir antioksidandır.
Anti-aging etkiye sahiptir.
Yüzü nemlendirmenin yanında tonik olarak da kullanılabilir.
Çiçeksi ve odunsu kokusu ile parfüm olarak da kullanılabilir.
Saçları kolay açma, tarama sağlar ve parlaklık verir
Toz halindeki kili lavanta suyu ile maske haline getirebilirsiniz. Böylece maskenize nemlendirici ve antioksidan etki katmış olursunuz.


Özellikle yaz aylarında her an ferahlamak ve 75 ml. şişesi ile çantada taşımak için ideal. Serinlerken cildinizi hem nemlendiren hem de canlılık veren Lavanta Suyu Spreyini kızım kullanmaya başladı. Henüz makyaj yapacak yaşta olmadığı için yüzünü nemlendirmek ve ergenlik sivilceleri başlangicinda olduğu için beslenmesi için kullanıyor. Şimdi okullar da açılıyor. Okul çağı anneleri bilirler, her zaman karşılaşmasak da çoğumuzun yaşadığı okul zamanı bitlenme durumu vardır. Bu nedenle birerbir yaşamasak da her sene biz mutlaka önlem için lavanta kullanırız. Bu sene de Bade Natural Lavanta Suyu Spreyi kızımın saçını beslerken aynı zamanda da bu duruma karşı koruyucu bir kalkan olacak.

Yaz aylarında özellikle buzdolabında muhafaza ettiğinizde harika bir serinletici oluyor. Bunun yanında makyaj öncesinde yüzünüzü nemlendirmek , makyaj sonrasında ise tazelik vermesi için veya makyajınızı temizledikten sonra tonik olarak kullanabilirsiniz. Duş sonrası cildinizi rahatlatmak için tercih edebilirsiniz. Hatta uykuya geçişi rahatlatan Lavanta kokusu için Bade Natural Lavanta Spreyini kullanabilirsiniz. 

Bu da ilginizi çekebilir

Bade Natural %100 Doğal Lavanta Suyu Yüz Spreyi 

Lavanta Suyu Sprey şişesi bildiğimiz sprey ambalajlardan farklı, dışarıdan içeriye girişi engelleyecek şekilde basınçlı . Bade Natural'in tüm ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle ediliyor. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmediği için de Vegan kullanımına uygun.

Bade Natural 'intüm ürünlerine https://www.badenatural.com/ sitesinden ulaşabilir, inceleyebilir ve 75 tl. üzeri kargo ücretsiz fırsatı ile satın alabilirsiniz. 

Doğanın içinde doğa ile birlikte ...Bade Natural..Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN