27 Ağustos 2019 Salı

Bioder Bioclean 2 si 1 Arada Temizleyici Peeling Jel

Bioder Bioclean 2 si 1 Arada Temizleyici Peeling Jel

Merhaba,

Bir süredir cilt bakım rutinime eklediğim bir ürünle tanıştırmak istiyorum sizleri. 

Bioder Bioclean 2'si 1 Arada Temizleyiji Peeling Jel.. 

Cilt temizliği, hem cilt yaşlanma süresini uzatmak hem de bakımlı olması açısından önemli. Gün içerisinde cildimize nüfuz eden ve dolayısı ile makyaj yapmasak da kirlenmesine neden olan birçok etkenle karşılaşıyoruz. Günlük ve haftalık olarak kirden,yağdan,makyaj kalıntılarından ve toksinlerden arınması için cilt temizliği ve bakımını yapmak gerekiyor.

Bioder Bioclean 2 si 1 Arada Temizleyici Peeling Jel

Bioder Bioclean Peeling Jel içerisindeki kayısı kabuğu tanecikleri ve glikolik asit ciltteki tüm kalıntıları derinlemesine temizliyor.  Anti-aging ekstresi ise yaşlanma sürecini hızlandıran çevresel etmenlere karşı koruma sağlıyor.

Bioder Bioclean 2 si 1 Arada Temizleyici Peeling Jel Etkileri

  • Cildi derinlemesine temizliyor
  • Temizlik ve tazelik sağlıyor
  • Serbest radikallere karşı koruma sağlıyor
  • Cildin kolajen yapısını güçlendiriyor
  • Antioksidan etkili

Bu da ilginizi çekebilir 

Haftada 1-2 kez 2-3 dakikalık dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanması tavsiye ediliyor. Ben de ihtiyacıma göre 2 veya 3 kez uyguluyorum. Kokusu çok güzel. İçerisindeki kayısı kabuğu tanecikleri çok minik ama yüzünüzde peeling etkisini hissediyorsunuz. Benim uygulamalarımda hiçbir tahriş yada çizme gibi bir durum söz konusu olmadı. Makyaj çok sık yapmıyorum. Haftada 1-2 kez hem cildim arınsın hem de bakım olması için yapıyorum. Ekstra makyaj yaptığım gün olursa da makyajımı temizledikten sonra yine uyguluyorum.

Bioder Bioclean 2 si 1 Arada Temizleyici Peeling Jel

Peeling bildiğiniz gibi cildin ölü hücrelerden arındırılması,yeni hücrelerin oluşmasının hızlandırılmasında önemli.Bu uygulama cildin canlanmasına, leke,sivilce,kırışıklık vb . izlerin azalmasına yardımcı olur.

Cildinizi tahriş etmeyen, kokusu ile sizi mutlu edecek bir peeling jel arayışındaysanız Bioder Biocelan 2si 1 Arada Peeling Jel mutlaka bakmalısınız. Bioder ürünlerine yetkili eczaneler ve dermokozmetik sitelerden ulaşabilirsiniz.

Yeni yazıda görüşmek üzere..Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN