20 Ağustos 2019 Salı

Garfield için Petimce Mama Alışverişim

Petimce

İlk siparişimizden çok memnun kalınca sonrasında devam ettik ve bu sefer Petimce.com 'dan farklı bir kedi maması alışverişi yaptık.
Garfield erkek ve 8 aylıkken kısırlaştırdık. Şu anda 3 yaşında. Kedi besleyenler bilirler, yaş ve kısırlık durumuna bağlı mamalar tercih etmek, hem sağlığı hem de ömrünün uzunluğu  açısından en önemli faktörlerden biri. Dolayısı ile buna uygun mama tercih etmek durumundayız. 

Petimce

Bu sefer tercihimiz Sevgili Petimce' nin de yönlendirmesi ile Sanabelle Sterilized Kısırlaştırılmış Kedi Mamasından yana oldu. Kısırlaşatırılmış kediler kilo almaya eğilimli olduğu için, lifli mamalar tercih etmeniz uygun olur.Bu mamada diyet lifi oranı arttırılmış olduğu için doyurucu oluyor. Resimlerde küçük görünse de göbüşlü bir bey kendisi,gelir gelmez mama incelemesini de yaptı:) Bizimkinin maşallah iştahı da yerinde, olduğu için mama tercihimizin doğru olduğunu düşünüyorum :)

Petimce


Petimce.com tercih etmemin sebepleri
Öncelikle gerçekten çok yardımcı ve yönlendiriciler. Ayrıca bildiğiniz gibi patili dostlarımızın kum ve mamaları oldukça ağır oluyor. Bu nedenle siteden sipariş verip eve teslim olması büyük kolaylık. Ayrıca evinizdeki tüm dostlarınız için  mama,kum,oyuncak vs. ürün yelpazesi ve ürünlerin çeşitliliği de oldukça geniş.

Petimce


https://www.petimce.com/kedi-mamalari ve tüm ihtiyaçları için 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz avantajından faydalanabilirsiniz. Sık sık yaptığı indirimler ve hediyeli ürün alışverişleri de ayrıca tercih etme sebeplerimden biri :)

Petimce


Bu seferki alışverişimizde bize 2 adette köpek maması hediye yollamışlar. Evdeki kuzular istese de henüz bir köpeğimiz olmadığı için sokakta karşımıza ilk çıkan bir tanesini mutlu etmiş olacağız :)

Petimce.com ile Garfield mutlu , biz mutlu :)  


aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN