16 Ağustos 2019 Cuma

Sonsuzluğa açılan kapı Myragold


MyraGold

En eski zamanlardan beri altın ve pırlanta her dönem değerli ve bir o kadar da vazgeçilmez olmuştur.
En eski geçmişe sahip olan altın dayanıklı olması, şekillendirilebilmesi ve nadir bulunduğu için en beğenilen mücevher konumundadır. Pırlanta ise elmasın kesimiyle oluşmuş parlaklığı,göz alıcılığı ile en değerli ve en anlamlı mücevherlerdendir. Birçok kesimi ve modeli bulunan pırlanta yüzüklerde benim en çok beğendiklerim Baget kesim olanlar ve Pırlanta Tamtur Yüzük çeşitleri. Özellikle tamtur konusunda istediğim modeli araştırırken Myragold sitesi karşıma çıktı.

İster altın ister pırlanta özel günlerin,evlilik tekliflerinin, doğum günü veya beklenmedik sürprizlerin yapılacağı zamanlarda tercih edilen hediyelerden. Evlenme teklifini özel ve unutulmaz kılan tek taş pırlanta yüzük için ise çoğunuzun bir anısı vardır mutlaka :) Evlenme teklifini tek taş ile almadım ama sonrasında parmağıma taktım :) Bundan sonra sıra Tamtur Pırlanta Yüzük'te..

2.11 CT. PIRLANTA TAMTUR YÜZÜK


 5 TAŞ YÜZÜK


Myragold sitesinde, istediğiniz kalınlıkta, istediğiniz karatta, istediğiniz renkte ve modelde birçok çeşit bulabilirsiniz. Tek taş , Beş taş, isterseniz Tamtur ve tek taş takım ..Hatta alyans modellerinde bile pırlanta tamtur seçeneği yer alıyor. Fiyat aralıkları altın rengi,seçtiğiniz taş özellikleri ve modele  göre 500 tl- 7000 tl arası değişiyor. Şu anda sitede %15 indirim yer alıyor. Ayrıca üye olduğunuzda  200 tl -499 tl 'lik ilk alışverişinizde geçerli olmak üzere 20 Tl, 500 Tl ve üzeri ilk alışverişinizde geçerli olmak üzere 50 Tl indirim kazanabilirsiniz.

ALTIN ALYANS TEKTAŞ YÜZÜK 

Benim hep ilgimi en çok çeken tamtur pırlanta yüzükler ve 5 taş pırlanta yüzükler olduğu için hep onlardan bahsettim ancak sitede bileklik,kolye ve küpe modelleri, setler ile  çocuk takılarını ve saat birbirinden harika saat modellerini de görebilirsiniz. Tüm ürünlerin 3 yıl bakım garantisi bulunuyor. Ayrıca müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutan Myragold, 15 gün içinde aldığınız ürünü koşulsuz olarak geri iade alma garantisi veriyor.

DUALI İSİMLİ BEBEK İĞNESİ


SİYAH BEYAZ TAŞ DETAY ALTIN KOLYE
BAGET TAŞLI BEYAZ ALTIN KÜPE

Pırlanta en özel anların önemini ve değerini anlatan yüzyıllardır değişmeyen en büyük simgesi. Hayatınızın en özel anlarını unutulmaz kılacak, göz alıcılığı ile mutlu edecek büyüleyici güzelliklere hemen bakmaya başlamanız için sizleri en beğendiğim modellerle Myragold'un sitesine uğurluyorum.Pırlanta gibi sonsuz sevgiyle...

KARE MONTÜRLÜ BAGET PIRLANTA YÜZÜK

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN