19 Aralık 2019 Perşembe

İskandinav Kadınlarının Güzellik Sırrı ; Celenes by Sweden


Celenes by Sweden

Bana göre uzun bir aradan sonra Merhaba :)


Cildimizin canlılığı temiz ve bakımlı olması ile mümkün. Cilt türümüze uygun mümkün olduğunca doğal içerikli ürünler seçmek ve kullanmak da hepimizin tercihi..İsveç'in termal içerikli ve bitkisel kaynaklı özleri içerisinde birleştiren Celenes by Sweden markası bu yıl Türkiye'ye geldi ve denediğim ürünlerini sizlerle paylaşmak istedim. Ben yağlı cilde sahip olduğum için Yağlı/Karma cilt tiplerine uygun olanlarını kullanıyorum. 

Benim kullandıklarım Termal Su & Şifalı Bitkiler serisinden Temizleme Suyu, Yüz Yıkama Jeli ve Roll on. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu seri ve tüm ürünleri Paraben, alkol,parfüm ve kimyasal koruyucu içermiyor. 
Celenes Termal Misel Su

Makyaj yapmasak da günlük hayat içerisinde çevresel faktörler ve hava kirliliği nedeni ile cildimiz kirleniyor. Celenes Termal Su bu noktada benim yardımcım. Gün sonunda cildimin kirini Celenes Termal Misel Su ile temizliyorum. Makyaj temizleme konusunda tek başına sadece Celenes için değil farklı kullandığım markalar için de yeterli bulmuyorum. Bu nedenle günlük cilt bakım temizliğimde makyaj yapmadığımda tek yardımcım, makyaj yaptığımda ise ikinci yardımcı olarak tercih ediyorum. 250 ml'lik şişede satışa sunulmuş. 


Celenes Termal Temizleme Jeli

Termal misel su öncesinde yüzümü Celenes Termal Temizleme Jeli ile yıkıyorum. Çok köpüren bir ürün değil sanırım içeriği sebebi ile köpüren ürünler iyi gibi geliyorsa size,bu garip gelebilir ancak güzel temizliyor. 250 ml'lik pompalı şişede satışa sunulmuş. 

Celenes Roll On

Gelelim benim favori ürünüm olan Celenes Roll On.. Öncelikle kokusu çok güzel. Normalde ben hiç roll on kullanmam. Gözenekleri tıkadığını  ve terleyince hoş olmayan bir durum çıkar diye düşünürüm. Fakat Celenes 'in roll on'u ter bezlerini tıkamadan ter kokusu oluşumunu engelliyor. Aliminyun tuzu içermiyor ve bakteri oluşumunu engelliyor. Terliyorsunuz tabii ki ancak hem normalde terlediğiniz gibi çok terlemiyorsunuz hem de o rahatsız edici kokuyu yaşamıyorsunuz. Biraz sıvı yapıda olduğu için giyinmeden kısa bir süre önce sürmenizi ve çok fazla çevirmeden sürmenizi tavsiye ediyorum. 

Celenes Thermal Whitening Roll-On

Ve son olarak yeni  Celenes Roll on aynı özellikleri yanında beyazlatıcı etkisi ile tamamen doğal antioksidan özelliklere sahip leke açıcı etkisiyle koltuk altında oluşan kararmaları beyazlatmaya ve aydınlatmaya yardımcı oluyor.  Bu iki çeşit dışında bir de hassas ciltliler için parfümsüz olanı var. 75 ml ambalajda satışa sunulmuş. 

TermaL Su serisi içeriğindeki mineraller sayesinde cildimizi canlandırıyor ve istediği neme kavuşturuyor. 
Celenes by Sweden; Nemlendirici & Ferahlatıcı Thermal serisi dışında , Onarıcı & Koruyucu Sea Buckhtorn (Yabani İğde), Yatıştırıcı & Besleyici Cloudberry (Norveç Böğürtleni) ve Tam Koruma sunan Herbal ile 4 farklı seriden oluşuyor. Celenes by Sweden ürünlerini Rossmann ve Eve Shop mağazalarında bulabilirsiniz. Yılbaşı indirimleri devam ederken bakmanızı öneririm, kesinlikle yedeklenecek ürünler olduğunu kullandıktan sonra göreceksiniz :) 
Ve son olarak Celenes için beni en mutlu eden özelliklerinden biri de hayvanlar üzerinde test yapmaması.

İskandinav kadınlarının güzellik sırrı Celenes by Sweden...

Yeni yazıda görüşmek üzere..  1. Makyaj temizleyici lazımdı bana fiyat ne bu ürünlerde boyke bir şey alabilirim ben de

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN