19 Şubat 2020 Çarşamba

Derinex Soyulabilir Yeşil Maske


Derinex Soyulabilir Yeşil Maske 

Cildimizin pürüzsüz, canlı ve güzel görünmesini isteriz. Ancak bu görüntüyü çoğumuzun derdi olan Sivilce/Akne oluşumu bozabiliyor. Çevresel faktörler, yeme alışkanlıkları, genetik faktörler ve özenli  bakım yapmamak oluşmasında rol oynuyor. 
Cilt temizliğinde günlük veya haftalık yaptığımız bakımların yanında maske uygulamak cilt kusurlarımızın giderilmesi için etken bir faktör. Derinex Soyulabilen Yeşil Maske, siyah noktalarla savaşınızda size destek olacak bir maske.


Cildimizin canlı olması için nefes alması gerekir. Bunun için de gözeneklerinin açık olması ve temiz olması gerekli. Derinex Soyulabilen Yeşil Maske, içerisindeki Aloe Vera, Panthenol, Allantoin ile cildi temizliyor,yeniliyor, nemlendiriyor ve besliyor.  Ciltteki siyah noktaları temizliyor. Gözeneklerdeki tüm kiri temizleyerek sivilce/akne oluşumunu engelliyor,yağ dengesini ayarlıyor. 

Derinex Soyulabilir Yeşil Maske 

Sls, Sles, paraben içermiyor. Yoğun olarak bitkisel kökenli hammadde içeriyor. Ayrıca dermatolojik olarak test edilmiş bir maske. 


Benim siyah noktam yok ancak gözeneklerimin tıkanıp siyah nokta oluşmaması ve derinlemesine temizlenmesi için uyguluyorum. 

Derinex Soyulabilir Yeşil Maske 

Derinex Soyulabilir Yeşil Maske Uygulaması;

Yüzünüzü temizleyip, maskeyi sürüyorsunuz. Ortalama 25 dk sonra (Soyulabilme zamanı cilde göre degişiklik gösteriyor) kontrol ederek soyabilirsiniz. Kalanları da bol su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Canım acıyacak diye endişem vardı ancak acıtmıyor. Haftada iki kez uygulayabiliyorsunuz. Maske sonrasında da cildinizi mutlaka nemlendirmelisiniz. 

Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği Derinex Soyulabilir Yeşil Maske  eczanelerde de satılıyor, eczanelerden de ürünü alabilirsiniz. Tabii ki her zaman söylediğimiz gibi cildinizdeki faydasını görebilmeniz için düzenli kullanımın şart olduğunu unutmayın 

Yeni yazıda görüşmek üzere..  1. bende çok severek kullanıyorum Derinex soyulabilir yeşil maskeyi

    YanıtlaSil
  2. Çok ilginç bir rengi var hoşuma gitti

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN