12 Şubat 2020 Çarşamba

Dresslily.Com Alışverişim 5 / Online Overseas Dresslily.Com Shopping 5


Merhaba,

Yine bir Dresslily.com alışverişi ile sizlerleyim. Yılbaşı öncesi elime ulaşmıştı ancak blogumdaki bazı teknik sorunlardan uzun zamandır yazamamıştım.

Hi,
I am with you again with a Dresslily.com shopping. It had arrived before Christmas but I could not write for a long time due to some technical problems on my blog.

Ürünlerini ve paketlemedeki özenlerini çok seviyorum.Bu sefer neler aldım birlikte bakalım:)

I love their products and their care in packaging. Let's look at what I bought this time together :)

Elastic Striped Brim Shoulder Cut Panel Sweatshirt

Öncelikle kendim için  içteki boğazlı,dıştaki omuzları açıkta bırakan çift giyilmiş hissi veren bir sweat tercih ettim. İyi ki de almışım diyorum,hem kuması hem de duruşu ile çok sevdim.

First of all, I chose a sweater for myself with a double-dressed feel that keeps the shoulders open. And I like it a lot.

Raglan Sleeve Tie Waist Hoodie

Kızım da asker yeşili kolları ve beli bağcıklı ,kapişonlu bir sweat aldı. Babası için de yakası yamuk fermuar görünümlü dik yaka ince bir sweat ve siyah spor şapka tercih etti.

Quarter Zip Heathered Pullover Sweater


Pin Hoop Embellished Baseball Cap

My daughter also bought a hooded sweatshirt with a military green sleeve and a laced waist. zipper sweater for dad and chose a thin sweater with a black sports cap

Christmas Santa Snowflake Fuzzy Ball Earrings

Yılbaşı üzeri olduğu için kendime Noel Baba küpeleri aldım.Çok şekerler di mi? Ayrıca kendim için üçlü choker, Kızım için de gümüş aksesuarlı siyah choker aldım.

Multilayered Star Pendant Choker Necklace

PU Leather Sunflower Pendant Choker

I bought myself a Santa Claus earrings. Are they too sweet? I also bought a triple choker for myself and a black choker with a silver accessory for my daughter.

Bu da ilginizi çekebilir
You may be interested in this

Dresslily.com 'da giyimden ayakkabıya, aksesurdan çantaya, elektronikten ev ürünlerine, oyuncaktan kozmetiğe kadar aklınıza gelebilecek herşeyi bulabilirsiniz. Dresslily.com 'dan rahatlıkla ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Dresslily.com's clothing,shoes, accessories, electronics, household, toys, cosmetics products everything you can think of. You can shop easily and safely from Dresslily.com. 


Yeni yazıda görüşmek üzere
See you in the new article

P.S. Click on the link at the bottom of the photos to go to the site

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN