13 Şubat 2020 Perşembe

FGM Polikliniği 18.Yıl Daveti

FGM Polikliniği

Geçtiğimiz ay Sevgili Lerzan'ın daveti ile FGM Polikliniği 18. yıl kutlamasına katıldım. 
Kutlama içerisinde hem merkezde yapılan işlemler hakkında bilgi aldık hem de tercih ettiğimiz işlemi yaptırma imkanı bulduk.

FGM Polikliniği

FGM Polikliniği Fatih'te ana cadde üzerinde Edirnekapı istikametinde giderken hemen sol tarafta yer alıyor. Konumu açısından oldukça kolay ulaşabileceğiniz ve bulabileceğiniz bir merkez. 

FGM Polikliniği

FGM Polikliniği

Meb belge onaylı uzmanları,dermatolog ve hemşirelerinden oluşan güleryüzlü ve yardımcı uzman kadrosu ile hijyenik, rahat ve tertemiz bir ortamda hizmet alacağınız #fgm 'de ;

👑 Lazer Epilasyon
👑 Bölgesel Zayıflama
👑 Kan Ozonlama
👑 Mezoterapi
👑 LPG
👑 Karboksiterapi 👑 Kavitasyon
👑 Radyofrekans
👑 Power Plate
👑 Kimyasal Peeling
👑 Botox / Dolgu
👑 Cilt / Vucut Bakımı
👑 Somon DNA
👑 Örümcek Ağı Estetiği
ve daha birçok uygulama son teknoloji cihazlar ile yapılıyor.


Fgm Polikliniği sahibi Sayın Mehmet Bey ve eşi Sevgili Arzu Hanım ile tüm personel özenle hazırlanmış. Bizlere özel ikramlıklar ve güleryüzlü sohbetleri ile hepimizle ilgilenip, tüm sorularımızı yanıtladılar. Davet başında pasta kesimine yetişemedim ancak sonrasında hazırlanmış olan ikramlıklar eşliğinde hem davetli  blogger arkadaşlar hem de Sevgili FGM ailesi ile sohbet ettik. 


FGM Polikliniği

FGM Polikliniği

FGM Polikliniği

FGM Polikliniği

FGM Polikliniği

Merkezde ben de Kaş Laminasyonu yaptırmıştım. Kaş Laminasyonu, kaşların uzun süreli şekillenmesi için uygulanan bir işlem. Kaşların asimetrisi, sert tüylerin yanlış yönde büyümesi problemini çözer ve istenen şekli ve rengi almasını sağlar. Yukarı dogru taranan tüylerin gerçek uzunluğu ortaya çıkıyor ve yapılan bakımla da güçlendiriliyor. İşlemde 15 dk. bekleme süresi ile iki solüsyon uygulanıyor. Kaşa sonunda boyama yapılacaksa şekil belirlenip boyanıyor. Laminasyon işleminde son yapılan Kaş boyama işlemini ancak ben istemedim. Kalıcılığı ortalama 6-8 hafta arasında.

FGM Polikliniği Kaş Laminasyonu

FGM Polikliniği Kaş Laminasyonu
Harika,dolu dolu geçen günü Sevgili Mehmet Bey'in küçük sürprizleri ile tamamladık. Şık bir kese içinde sunulan hediyelerden  benim kesemin içinden Sorme Kozmetik'ten Ultra Lash Mascara ve Gold renkli Lip gloss çıktı. Ayrıca distribütörleri olduğu Medikoz markasından El ve Vücut Nemlendiricisi takdim ettiler.

Medikoz 

Sorme Kozmetik

Güleryüzlü ekip,hijyenik ve ferah bir ortamda hizmet alacağınız bir merkez arayışındaysanız,  FGM Polikliniği kesinlikle mutlu ayrılacağınız bir merkez. 
Tüm gün güleryüzleriyle bizimle ilgilenen Sevgili Mehmet Bey, Sevgili Arzu Hanım ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum . Ve tabii ki Niğde'den gelip, İstanbul'da bu güzel günü bizler için düzenleyen Sevgili Lerzan'cığıma çok teşekkür ederim. Tekrar bu vesile ile görüştüğümüz için çok mutlu oldum.

18 yıldır kalitesinden,ilkelerinden ve çizgisinden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan FGM Polikliniği ailesine daha nice mutlu ve başarılarla dolu yıllar dilerim..
İşlemler ve merkez hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerini aşağıya sizler için bırakıyorum.

FGM Polikliniği


Güzelliklerle dolu günleriniz olsun...

Özel FGM POLİKLİNİĞİ
Fevzipaşa Caddesi No: 21/1
Fatih / İstanbul (Dilek Pastanesi Üstü)
info@fgm.com.tr 

Çalışma Saatleri
H.içi hergün ve Cumartesi 9.30-20.00 arası  / Pazar günleri 11.00-18.00 arası  

 1. Ne güzel bir gün geçirmişsiniz

  YanıtlaSil
 2. Sizleri agirladiğimiz için çok mutlu olduk

  Yine bekleriz

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir etkinlikte seninle tekrar bir araya gelmek çok güzeldi. Nice yıllara FGM polikliniği diyorum... kaşların da şahane oldu Nihancım

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN