18 Şubat 2020 Salı

Nida's Store Tayt Alışverişi

Nida's Store

 Merhaba,


Bana göre uzun ara verdiğim dönem içerisinde keşfettiğim bir siteyi hemen sizlerle paylaşmak istiyorum sizlerle..

Özel zamanlar haricinde genelde bende kızımda  spor giyinmeyi seviyoruz. Tam zevkimize uygun ürünleri Nida's Store 'da bulduk. 

 Nidasstore şirketi, 2018 yılında kurulmuş ve kısa zamanda pilates, yoga ve spor ürünleri dış giyim pazarında ismi bilinen ve tercih edilen firma haline gelmiş. Türkiye'nin birçok ilinde pilates, yoga, zumba, fitness eğitmeni ve öğrencilerinin tercihi olan Nidasstore, bizim için de tercih oldu :)


Nida's Store

İlk alışverişimizi kızım için yaptık. Tercihi Extra Yüksel Bel kategorisinden kamuflaj desenli tayt oldu. Cepli oluşu genelde taytlarda rastlamadığımız bir özellik. Ancak çok güzel düşünülmüş bir detay olmuş. Kumaşı yumuşak ve esnek oluşu, dokusu çok hoşuma gitti. Bacakları çok güzel sarıyor. 


Nida's Store

Sitede birçok çeşit içerisinden beğendiği taytı seçip siparişimizi verdik. İki gün içinde elimize sorunsuz bir şekilde ulaştı. Bunun yanında ürünlerle veya siparişle ilgili her soruma kısa sürede cevap verilmesi de Nida Store'un müşteri memnnuniyetine ne kadar değer verdiğini gösterdi. 


Sitede S-XL  beden seçenekleri ile düz , desenli, normal bel yüksel bel,extra yüksek bel,cepli ,kemerli vb. birçok çeşit taytın yanında tulum,üst giyim ,mayo ve bikini kategorileri ile birçok çeşit ürün yer alıyor. 


Sitede Eft/Havale ve Kredi Kartı yanında KAPIDA ÖDEME sisteminin de olması benim gibi kart kullanmayanlar için büyük kolaylık. Sipariş kolaylığı, hızlı gönderim ve ürün kalitesi ile memnun olduğum Nida's Store 'a bir göz atın derim :)

Yeni yazıda görüşmek üzere..
aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN