28 Mart 2020 Cumartesi

Evinizin Rengi Ata Halıcım


Tekrar Merhaba,

Mart ayının başında katıldığım Sevgili @sosyalannem Fatma'nın düzenlediği Mutlu Kadın Güçlü Kadın etkinliği sonunda değerli Ata Halıcım firmasının gönderdiği halı için çekiliş yapıldı ve şanslı kişi ben oldum :) Ata Halıcım,1995 yılında yılında sektöre ilk adımlarını modern Halı & Kilim satışı ile atmış, 1998 yılında başladığı ithalat ile iç pazara'da dağıtım yaparak kapasitesini arttırmış köklü bir halı firması. 

Bünyesinde makine ve el dokuma halıları, özel tezgah halıları, kilim, çocuk&bebek halıları, hasır, post, naturel&suni deri halı koleksiyonları, patchwork halılar, shaggy gibi birçok zevke ve ihtiyaca uygun halı çeşidi yer alıyor. 


Kullananların sağlığını düşünerek, üretimlerinde çoğunlukla naturel hammadde kullanmaya özen gösteren firma trendleri ve kişilerin zevk ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendini yenileyerek kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile de kendini kanıtlamış bir firma.

Etkinlikte hediye edilen  Orjinal Hasır Örgü Kilim , Hasır halı koleksiyonunda yer alıyor. Özellikleri ise;

El dokumadır.
Hindistanda Üretilmiştir.
Doğal Malzeme olan jut ipinden örülmüştür.
Bu Nedenle Renk farklılıkları olabilir,bu ürünün doğal olduğunu gösterir.
Kesinlikle sıcak suyla yıkamayınız.
Ilık suyla elde yıkayınız.
Elektirik Süpürgesiyle süpürebilirsiniz.
Sağlığa Zararlı Değildir.
Anti alerjiktir


Evde çocuk olduğu için anti alerjik olması ve doğal malzemeden örülmesi benden ilk anda artı puan aldı bile  :) Bu arada üretildiği Jut ipi ile de ilgili kısa bilgi vermek istiyorum.

'' Jut İpi, ıhlamurgillerden, tropikal ve subtropikal iklimlerde yetişen, 2 - 4 metreye kadar boylanabilen odunsu bir bitkidir ve dünyada bitkisel liflerden imalatı en ucuz olan ipliktir. Jüt doğada % 100 bozunur olduğu için geri dönüşümlü ve çevre dostudur.''Salonuma çok yakışmamış mı sizce de ? :)

Sizleri beğendiğim birkaç halı modeli ile başbaşa bırakıyor ve siteye mutlaka bakmalısınız diyorum :),aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN