18 Mart 2020 Çarşamba

Newwell Makeup Ürünleri Deneyemim

Newwell Makeup
Merhaba,

Ürünlerini denemeye başladığım kalitesi ve yenilikçi özelliğiyle Newwell Makeup ürünlerini denemeye başladım. Newwell Makeup markası ile tanışmam ojeleriyle başladı,ancak ben ilk olarak bu yazımda renkli kozmetik ürünlerinin birkaçından bahsedeceğim sizlere. 

35 yılı aşan tecrübesi ile New Well markasıyla renkli kozmetik ve saç bakım ürünleri alanında yurtiçi ve yurtdışı toptan satışının ardından Franchise ağıyla mağazalaşarak bizlerle buluştu. 


Derma Highlighter & Eyeshadow Palette 10

Derma Highlighter & Eyeshadow Palette 10


Bugün yeni çıkan ürünlerinden sizlere anlatacağım ilk ürün Derma Highlighter & Eyeshadow Palette.Paletin öncelikle ambalajın dizaynı dikkat çekiyor. Genel olarak ambalaj dizaynlarının görselliği,renkli oluşu çok hoş. Palette 
sıcak tonlardan oluşan 10 renk ve 1 Highliter yer alıyor. Farların pigmenti oldukça iyi . Kremsi yapısı sayesinde ister fırça ister parmağınızla uygulama çok rahat. Far paletinin içeriğinde koruyucu özelliğe sahip olan "Benzyl Benzoate" bulunuyor. Amyl Cinnamal sayesinde ise hafif bir koku var. Far bozulmadan gün boyu kalıyor ve Capryl Glycol'un nemlendirici özelliği, nem dengesini korumasına yardımcı oluyor. Böylece göz kapaklarında herhangi bir kuruma meydana gelmiyor. 

Derma Highlighter & Eyeshadow Palette 10

Palette yer alan toz highlightera gelecek olursak tek kelimeyle süper. Biraz sonra aktaracağım likit highlightera göre altın parıltılar içeriyor. Farlarda olduğu gibi highlighterda tozutma yapmıyor, parıltısı harika ve yumuşak yapıda ve çok kolay dağıtabiliyorsunuz. 

Boom Volume Mascara

Diğer ürün Boom Volume Mascara ; Bir makyajı gösteren bence gözler ve kirpiklerdir. Makyaj yapsanız da eğer maskara sürmediyseniz bence gözleriniz çıplak kalmış demektir. Boom Volume  farklı uzunluktaki kıl fırçası sayesinde kökten uca kıvırıyor,hacim kazandırıyor. Benim gibi belli belirsiz kirpikleriniz varsa çok güzel belirginleştiriyor. Siyahlığını ve kirpiklerime verdiği dolgunluğu sevdim. 


Derma Cover Liquid Highlighter - 02

Son ürün ise New Well Derma Cover Liquid Highlighter; Bendeki rengi 02. Uçuk lila renginde. Simsim durmuyor, çok güzel parlaklık veriyor. Fırçası ile istediğiniz miktarda istediğiniz bölgeye uygulama kolaylığı veriyor. Rengine,duruşuna ve kokusuna bayıldım. Bu rengin dışında bronz tonda 04 numarası var .


Newwell Makeup
Newwell Makeup ürünlerinde en sevdiğim özellik tüm ambalajlarda kutulu yada kutusuz olsun,kutulu ürünlerde de hem kutuda hem de içindeki üründe koruyucu bandajın olması. 

Sizlere bu yazımda bahsettiğim tüm ürünler sitesinde %50 indirimde. Sık sık sitesinde kampanya ve indirimler oluyor. Dilerseniz www. newwell.com.tr sitesinden,mağazalarından veya Rossmann, Gratis,Watsons, Eve Shop, Cosmetica vb. kozmetik mağazalarından veya online sitelerinden ürünlerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. 

Yeni Newwell ürünlerinde görüşmek üzere...

**Görsellere tıklayarak sitede ilgili ürüne ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN