13 Mart 2020 Cuma

Sosyalannem İle Mutlu Kadın Güçlü Kadın Blogger Etkinliği


#mutlukadinguclukadin
Geçtiğimiz haftasonu Pazar günü 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Sevgili Sosyalannem Fatma' cığımın daveti ile Maltepe'de bulunan Dream Hill Hotel'de 10 blog yazarı bir arada kutladık. 
4 yıldızlı Dream Hill Hotel Maltepe minibüs caddesi üzerinde kolaylıkla bulunabilecek bir konumda.5 yıldız konforundaki odalarında konaklama yanında , özel veya iş yeri organizasyonlarınızda,düğün/nişan vb. tercih edebileceğiniz bir otel.


Dream Hill Hotel
Dream Hill Hotel
Sedef Toplantı Salonu
Dream Hill Hotel
Sedef Toplantı Salonu
Dream Hill Hotel etkinliğimiz için bizlere Sedef Toplantı Salonunu hazırlamıştı. Salon girişinde bizler içim ikramlıkların olduğu ve içeceklerin olduğu birer masa hazırlanmıştı. 
Etkinlik süresince sık sık masalar kontrol edilerek ,ikramlıklar yenilendi. Sevgili Fatma etkinliğin olacağı salonda yer alan masalarda hepimize özel isimliklerle ve güne özel bizler için aldığı gümüş çerçeveler ile yerlerimizi belirlemişti. 
Sosyalannem Etkinlik
Etkinlik Fatma'nın açılış konuşması ile başladı.Fatma'nın konuşması sonrası etkinlik sponsorlarımızdan birkaç markanın değerli temsilcileri de aramızdaydı ve bizlere  ürünleri hakkında bilgiler verdiler.


Karataş Kozmetik
Zenix Beauty
Karataş Kozmetik
Zenix Beauty

Karataş Kozmetik
Zenix Beauty
İlk olarak Zenix Beauty temsilcisi Sayın Hatice Karataş , Karataş Kozmetik bünyesinde yer alan Zenix Beauty ürünleri hakkında bizlere detaylı bilgi verdi. Ürün yelpazesi içerisinde saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri ve nano seri ürünler yer alıyor.


Torta House

Torta House


Torta House
Şevval Sam
İkinci olarak değerli annesinin elleriyle yaptığı nefis Trileçe çeşitleri ile Torta House markası sahibi Sayın Doğan Erol bizlerleydi. Kahveli,oreolu, yaban mersinli,cevizli ve  daha birçok çeşidi bulunan ve etkinliğimize Sevgili Şevval Sam'la birlikte etkinlik mesajımızın yer aldığı trileçe ile çekilmiş fotograf ile hem anlamlı bir jest yaptılar hem de damaklarımıza lezzet dolu bir anı bıraktılar. Trileçeler günlük olarak yapılıyor ve İstanbul'da istenilen heryere servis yapılabiliyor.

Fulya Abla Turşu Evi
Fulya Abla Turşu Evi
Fulya Abla Turşu Evi

Ardından yine lezzet dolu bir tanıtım yer aldı. 2018 yılında Sayın Fulya Çuhacı tarafından açılan FulyaAblanınTurşuEvi'ni temsilen kardeşi Beliz Hanım bizlerleydi. Tuzuyla acısıyla tadı damakta kalan turşular, Bursa'nın Orhangazi ilçesi Gedelek kõyünün yerlileri tarafından hiçbir katkı maddesi eklenmeden üretiliyor. Bölgenin kaynak sularının mineralli olması da yetiştirilen sebzelerin dogal olarak diri olmasını sağlıyormuş. Maltepe'de Yüzevlerde yer alan dükkanlarında turşu dışında ev usulü acı/ tatlı biber salçaları ve domates salçaları da bulunuyor.


Doktor Köpük
Doktor Köpük
Doktor Köpük
Ve yepyeni bir marka ve ürün ile tanıştık. Sayın Birol Ulu Doktor Köpük 'ü temsilen bizimleydi. Su bazlı ve suyun değdiği heryerde kullanılabilen Doktor Köpük sprey formunda. Çevreye duyarlı ve ozon tabakasına zarar vermeyen içerikte.  Ürünün satışı sadece www.doktorkopuk.com sitesinde yapılıyor.

Misslife
Misslife
Misslife
Yine Türkiye piyasasında yeni olan ancak yurtdışı pazarında bilinen bir marka olan Misslife adına Sayın İrem Taflan bizimleydi oto ve mekan koku çeşitleri hakkında bizlere bilgiler iletti. Birçok koku çeşidi içerisinden deneme imkanı bulduklarım arasında benim favorilerim Bubblegum,Fruit ve Ocean oldu. 
Nays Collection

Nays Collection

Nays Collection
Son olarak her etkinlikte yer alan, blogger dostu markalardan olan ve benim ilk defa deneyimleme imkanı bulacağım ürünleriyle Nays Collection adına marka yöneticisi Sayın İdris Yıldırımcı'da bizlerleydi. Özellikle kullanan blogger arkadaşlarımdan oda kokularının methini çok dinledim ve mutlaka bak diye kendime not düştüm :) Marka ürünleri arasında farklı özelliklerde temizleme mendilleri, maske ve parfümler yer alıyor.

#mutlukadinguclukadin
#sosyalannemetkinlik

Yetkililerinin bizlerle olduğu sponsor markalar yanında, birçok değerli marka da hediyeleriyle etkinlikte yer aldılar. Bununla ilgili yazımla da sizlerle olacağım.

#mutlukadinguclukadin
#sosyalannemetkinlik
Uzun zamandır görmediğim ve sosyal medya üzerinden tanıyıp ama yıllardır berabermişiz gibi hissettiğim blog yazarı arkadaşlarımla geçirdiğim bu harika gün için önce Sevgili Fatma'ya , güleryüzlü personellleri ile bizi çok güzel ağırladıkları için Dream Hill Hotel ailesine ve gerek bizzat etkinliğimizde yer alarak gerekse hediyeleri ile bizlerle olan değerli markalarımıza sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.

Sosyal medyada etkinliğe ait paylaşımları
 #mutlukadinguclukadin ve   #sosyalannemetkinlik 
 hashtagleri ile takip edebilirsiniz. Etkinliğin değerli sponsorlarına ait diğer yazımda görüşmek üzere, 
Sevgiyle kalın :)


Katılan Blog Yazarları

  1. Ne güzel bir etkinlik olmuş:)

    YanıtlaSil
  2. Okuyunca günü yaşamış gibi oldum tekrar..Çok güzeldi herşey :)

    YanıtlaSil
  3. Çok uzun zaman olmuştu görüşmeyeli.Ne güzel oldu özlem giderdik

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN