6 Nisan 2020 Pazartesi

Yeni Nesil Temizleyici Doktor Köpük

Günaydın,

Doktor Köpük
Bugün sizlere yepyeni bir temizleme ürünü ile geldim. Yaşam alanınızda suyun değdiği her yerde kullanabileceğiniz %100 yerli sermaye yeni nesil temizleyici Doktor Köpük...
Günümüz koşullarında, yaşadığımız olaylar gereği temizlik ve hijyen her zamankinden çok daha dikkat edilmesi gereken bir konu. Bunu uygularken de hastalıklardan korunmanın yanında kullandığımız ürünle de bağlantılı olarak sağlığımızı korumamız önemli. Doktor Köpük su bazlı oluşu sayesinde bizlere,çocuklarımıza ve çevreye zarar vermeden güvenle bulunduğunuz her ortamı temizleme imkanı sunuyor.

Köpük formunda ve sprey şeklinde ambalajı ile direk istediğiniz yeri kolayca temizlemenizi sağlıyor.
Ben mutfağımda ,banyomda ve halılarımda kullanıyorum. Bunun dışında iş yerinizde,arabanızda veya herhangi bir yüzeyde kısacası suyu değdirebildiğiniz her yerde kullanabilirsiniz.
Ben ilk olarak halımda denedim. Kedim sanırım fazla yediği için bir kısım mamasını halıya bırakmıştı. Fazlalıkları aldıktan sonra hemen lekeli bölüme çalkalayıp 15 cm.uzaktan Doktor Köpük sıktım. Biraz bekleyip, bir bezle lekenin üzerini birkaç kez sildim. Ve işlem başarı ile sonuçlandı :)

Doktor Köpük
Doktor Köpük
 Aynı şekilde banyoda lavano ve armatür temizliğinde de aynı şekilde kullandım. Özellikle gerçekten kurumuş ve beklemiş lekelerde denemek istediğim için benim için zor olsa da 24 saat ocağımı temizlemedim ve üzerindekilerin iyice kurumasını bekledim. Bu benim için zor bekleme sürecinden sonra Doktor Köpüğü tüm ocak üstüne sıktım. Köpüklerle oluşan kirlerin kabarmasını izledim. Yine nemli bir bezle ocağımı temizledim. Zorlayıcı lekelerde işlemi tekrarlamanız gerekiyor bunu belirtmek isterim. Kokusuna gelecek olursak, başka temizlik malzemelerinde yaşadığınız çok ağır  havalandırmam lazım vs. diyebileceğiniz bir koku yerine fresh bir kokusu var. 


Temizlik gücünü test edip onayladığım Doktor Köpük şu an sadece www.doktorkopuk.com sitesinde 49.90 TL . fiyat ile satışta. Daha önce de ilettiğim gibi köpük olması hem eğlenceli hem de direk istediğiniz alanı fazla geldi, döküldü vs. derdi olmadan temizlemenizi sağlıyor.
Çabucak ve kolayca temizleme imkanı sunan, doğada çözünebilen, çevreye ve ozon tabakasına zarar vermeyen, kostik içermeyen (Kostik, asit içerikli, değdiği yüzey ve deri için aslında zararlı olan bir bileşen) Doktor Köpük Sprey Temizleyici site linkini sipariş ve detaylı bilgi için  aşağı bırakıyorum.Yeni yazıda görüşmek üzere..

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN