6 Mayıs 2020 Çarşamba

DrXdion Bakım Ürünleri

DrXdion

Bugün sizlere yeni tanıştığım,halen kullandığım ve memnun kaldığım bir marka olan DrXdion ile tanıştırmak istiyorum. Cilt bakımı,el bakım,vücut bakımı,ayak bakımı ve medikal ürünlerden oluşan bir ürün yelpazesine sahip.Tüm ürünler dermakozmetik testlerden geçirilmiş. Şimdi sırayla sizlere benim kullandıklarımı aktaracağım.

DrXdion El Losyonu

DrXdion Dermakozmetik El Losyonu 

İçeriğinde Koenzim Q10,Hyalünorik Asit, Çay Ağacı Yağı, At Kestanesi, Sarı Kantoron, Papatya, Zeytin Çiçeği, Üvez Ağacı Bitki Meyvesi, ve Penthenol bulunuyor. Şu dönemde daha fazla temizlik yapar ve ellerimiz sudan çıkmaz ve çeşitli temizlik malzemeleri ile daha çok temas eder oldu. Drxdion El kremi, ellerimizi yumuşatır ve nemlendirirken,  eldeki çatlakların ve lekelerinde yok olmasında da yardımcı. Ayrıca sedef, egzama, derideki ve tırnak mantarını yok etmede ve tekrar oluşumlarını da engellemeye yardımcı oluyor. İçeriği etkisi ile nemlendirme, yapılandırma, besleme,koruma ve gençleştirme özelliğine sahip. Kokusu inanılmaz güzel,rahatsız edici kesinlikle değil. Benim maalesef etkilerinin olumlu olduğunun okuyup aldığım ancak kokusundan dolayı kullanamadığım ürünler olmuştur. DrXdion el kremi, kokusu ve cilt emilimi ver verdiği nemlendirme hissi ile beni memnun etti.

DrXdion Vücut Losyonu

DrXdion Dermakozmetik Vücut Losyonu

İçeriğinde Koenzim Q10, Collagen, Hyarolonik Asit, At Kestanesi, Aynı Sefa Çiçeği, Zeytin Çiçeği, Su Yosunu  bulunuyor. Cildi nem ihtiyacını karşılama yanında, vücudun direncini artırmada, elastikiyet kaybının giderilmesinde, selülitlerin yok olmasında, bölgesel yağ yakımının hızlanmasında vücutta oluşan lekelerin yok olmasında, vücut ağrılarının giderilmesinde etkili olacağı belirtilen bir ürün. Tam da iyi bir vücut losyonu ihtiyacım olduğu anda kurtarıcım oldu. Yağlı his bırakmayan ve kolay emilen ve kokusu ile de beni mutlu edecek,cildimin nemlendiğini hissedeceğim ve bu hissin hemen geçmeyeceği bir losyon istiyordum ki bulmuş oldum. Yapış yapış olmaması da tercih sebeplerimden biri tabii ki,eminim bu konuda hepimiz aynı fikirdeyiz.

DrXdion Ayak Kremi

DrXdion Dermakozmetik Ayak Kremi

Ayak bakımı el ve vücut bakımı kadar önemli. Özellikle kıştan yaza geçerken tüm kış boyunca kapalı ayakkabılar,botlar içinde kalan ayaklarımız daha çok bakım ve özen istiyor. Drxdion ayak kremi, bakım yaparken bakterilerin yok olmasında ve aynı el losyonunda belirtildiği gibi sedef, egzama ve mantar türü deri hastalıkları tedavisinde yardımcı oluyor. Kıvam diğer el kremine göre biraz daha yoğun ve kendinizce yeter bir miktar ile fazla bir bölgenizi nemlendirebiliyorsunuz. Verdiği ferahlık hissini sevdim. Kokusu yine tabii ki çok hoşuma gitti. Vıcık vıcık bir his bırakmıyor. Ayaklarımda terleme veya rahatsız edici bir his bırakmadı. 

DrXdion Doğal El yapımı Sabunlar

Tüm sabunlar el yapımı ve Zeytinyağı Sabunu, Kantoron Yağı Sabunu ve Defne Yağı Sabunu olmak üzere üç çeşidi bulunuyor. 

DrXdion Lavanta Yağı Sabunu

*Lavanta Yağı Sabunu: İçerisinde yer alan lavanta yağı sayesinde stres, uyku problemlerinde, ağrılarda sakinleştirici özelliğe sahip.

DrXdion Kantaron Yağı Sabunu

*Kantoron Yağı Sabunu: Sarı kantoronun alerji, mantar, egzama,sedef ve diyabet yaralarında kullanılması ile iyileşmelerine yardımcı oluyor.

DrXdion Defne Yağı Sabunu

*Defne Yağı Sabunu: İçeriğindeki demir, magnezyum, fosfor, çinko ve C vitamini, B-6, B-12, A ve D vitaminleri yüksek derecede bulunmaktadır. Yaraların iyileşmesinde bakterilerin yok olmasında yardımcı oluyor.

Tüm sabunlar içeriği sayesinde belirttiğim faydalarının yanında nemlendirme özelliğine sahip ve el,saç ve vücut için kullanılabiliyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen el yapımı sabunlar, SLS, silikon, sentetik, parfüm ve renklendirici içermiyorlar.

Tabii ki unutmamalıdır ki hangi ürünü kullanırsanız kullanın, belirtilen etkileri ve faydaları görebilmeniz için düzenli olarak kullanmanız şart. DrXdion ürünlerini incelemeniz ve sorularınız için sayfa linklerini aşağıya bırakıyorum.


Bu markayla beni tanıştırdığı için Sevgili Lerzan'a ve tabii ki DrXdion ailesine teşekkür ederim ..


Yeni yazıda görüşmek üzere..Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN