12 Mayıs 2020 Salı

Luminis White Clay Cilt Temizleme Köpüğü

Luminis White Clay Cilt Temizleme Köpüğü
Bugün Eqpharma markalarından biri olan Luminis White Clay Cilt Temizleme Köpüğü ile ilgili yorumlarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Eqpharma 1991 yılından bu yana kozmetik ve estetik alanında en yeni yöntem ve ürünleri bizlerle buluşturmayı amaçlamış. Bünyesinde yer alan kozmetik markalarından biri olan Luminis'in Yüz Temizleme Köpüğünü bir süredir kullanıyorum.

Luminis Cilt Temizleme Köpüğü, cildi hava kirliliği,makyaj,ve günlük cildimizin kirlenmesine sebep olan dış etkenlere karşı temizlerken, içeriğindeki Oksijen ile cilde esneklik kazandırıp,mineraller (kalsiyum, magnezyum, çinko, potasyum, kükürt) ile de nem ve sebum dengesini koruyarak cildi beslemeyi vaad ediyor. Luminis,  Paraben,Sulfat,Renklendirici,PEG ve alkol içermiyor.
Kullanımım öncesinde, düzenli kullanımda bazılarımızın sinir olduğu sorunumuz siyah nokta ve komedon oluşumunu büyük ölçüde engellediği,renk tonunu dengelediği ve daha canlı bir cilt yakalandığı yorumlarını okudum.
Kullanımımı anlatacak olursam; Daha önce yaşadığım gibi temizlik sonrası yüzümde aşırı bir kuruluk ve gerginlik hissetmedim, rahatsız olmadım. Cildimde herhangi bir ters durum oluşmadı, Sadece ilk kullanımımda parmağımı gözüme soktuğum için gözüm baya yandı😂😂

Luminis White Clay Cilt Temizleme Köpüğü

Luminis White Clay Cilt Temizleme Köpüğü Kullanımı

130 gr. tüp ambalajında ağız kısmında koruma bandı ile satışta olan Luminis Cilt Temizleme Köpüğünü, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa elde köpürtüp, dairesel hareketler ile cilde masaj yaparak uygulanması ve bol su ile durulanması önerilmiş. Ben hergün makyaj yapmadığım için sadece sadece gece yatmadan, serum ve nemlendiricimi sürmeden önce cildimi günün kirinden arındırmak için kullanıyorum. Verdiği temizlik hissini sevdim. İçerisinde zararlı madde olmayan ve özellikle karma/yağlı ciltli olanlarınıza önereceğim bir ürün. 

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN