7 Mayıs 2020 Perşembe

Ulric De Varens #varensflirt Serisi

Ulric De Varens #varensflirt 

Yakın zamanda tanıştığım Ulric De Varens markasının birbirinden güzel farklı 5 kokunun yer aldığı yeni #varensflirt serisini hemen sizlerle paylaşmak istedim.


5 parfüm farklı koku notalarından oluşuyor ve mutlaka her biri sizler için işte bu benim favorim diyeceğiniz parfümler. 


Ama parfümlerden önce sizlere kısaca Ulric de Varens'ten bahsetmek istiyorum. UDV 1981'den bu yana dünya çapında 90 ülkede kadın-erkek parfümleriyle başarısını kanıtlamış bir marka. Ayrıca UDV  Guerlain, YSL, Lacoste, Dior gibi büyük markaların tasarımcıları ile çalışmış.Markanın şişe tasarımlarını 25 yıldır Paris'in en büyük tasarımcılarından Thierry de Bashmakoff yapıyor. Ulric De Varens #varensflirt 

Ve gelelim #varensflirt serisindeki 5 parfüme. 30 ml. olarak satışa sunulmuş. Bahar ve yaz aylarının tüm enerjisini ve canlılığını hem ambalajlarında hem de notalarında barındıran bir seri olmuş.Ulric De Varens Musk Sexy

MUSK SEXY

Çiçeksi ve pudramsı bir koku. Misk ve süsenin doygunluğunda sizi canlandıracak bir parfüm.


Ulric De Varens Exotic Sun

EXOTIC SUN

Meyvemsi ve çiçeksi bir koku. Meysemsi yani şekerli özelliği daha baskın olduğu için ben çok sevdim. Yazın özellikle tatlı parfümleri kullanmayı çok seviyorum. Notalarındaki çarkıfelek meyvesi ve mango ile tropikal bir hava estiriyor.
Orta notalarda lotus ve nilüfer ile alt notalarda hindistan cevizi ve misk yer alıyor.

Ulric De Varens Vanilla Darling

VANILLA DARLING
Vanilyalı ve pudramsı bir koku. Vanilyalı parfümleri sevenlerin kesinlikle bayılacağını düşündüğüm bir parfüm. Vanilya yanında parfümün notalarında gül ve yasemin çiçekleri de yer alıyor.  

Ulric De Varens Mojito Love

MOJITO LOVE
Meyvemsi ve çiçeksi bir koku. Üst notalarda  yeşil limon tonik ve nane,  orta notalarda transparan çiçekler, gül ve hindistan cevizi suyu ,alt notalarında  şeker kristalleri ile çiçeksi tatlı bir esinti ile sarmalanıyorsunuz. 

Ulric De Varens Candy Cream

CANDY DREAM
Meyvemsi, Vanilyalı, Pudralı bir koku. Kırmızı meyveler vanilya ile harmanlanmış. normalde vanilyalı parfümleri pek kullanamam ama yine meyvelerin gücü bunda da kendini göstermiş:) 

Parfümler oldukça kalıcı. Benim favorin ''Exotic Sun'' .O kadar sevdim ki , gece bileğime sıkıyorum, sabaha kadar ve hatta ertesi sabah onunla uyanıyorum :)

Şu anda Ulric de Varens sitesinde Anneler Günü öncesi olması sebebi ile tüm ürünlerde %40 indirim bulunuyor. Bu fırsatı kaçırmayın derim :)  Ayrıca watsons.com.tr ve mağazalarında da UDV ürünlerine ulaşabilirsiniz.
Kullananlarınız varsa , Ulric de Varens önerilerinizi de bekliyorum.


Yeni yazıda görüşmek üzere.. aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN