11 Haziran 2020 Perşembe

Acnecinamide Cleansing Gel - Yüz Temizleyici Jel

Acnecinamide Cleansing Gel 

Dönemsel olarak akne ve sivilce sorunu yaşıyoruz hepimiz değil mi?Özellikle ergenlik döneminde karşılaşılan bu cilt sorunu benim gibi bazı kişilerde hayat boyu devam edebiliyor. Yağlı cilde sahip olanların bitmeyen bu sorunu için güzel bir önerim var Acnecinamide Cleansing Gel 
Tüm cilt tiplerine uygun olan ama öncelikle yağlı ve akneye meyilli ciltlerin seveceği bir ürün. Acnecinamide markası zaten tamamen sivilce yok edilmesine odaklanmış bir marka. 
Temizleme jeli, karşılaştığımız birçok temizleme jellerinin aksine cildi kurutmadan temizliyor. Kokusu rahatsız edici değil hatta bence yok gibi. Direk temizleme üzerine yapılmış bir ürün .Kızımda ben de severek kullanıyoruz.

Acnecinamide Cleansing Gel 


Acnecinamide Cleansing Gel Kullanımı


  • Yüzünüzü ıslatın
  • İnce bir tabaka halinde elinize aldığınız jeli hafif masajlar yaparak yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın. 
  • Ilık su ile iyice yıkayarak durulayın. 
  • Günde sabah ve akşam olmak üzere iki kere kullanabilirsiniz. 
  • Biraz akışkan bir yapıya sahip olduğu için elinize dikkatli dökmelisiniz. Az miktarda ürün yeterli oluyor. 
Acnecinamide Cleansing Gel 

 Jel dermatolojik tüm testlerden geçirilmiş  anti alerjik ürün. İçerinde ki özel formül sayesinde alerjik ve komedojenik değil. Yani gözeneklerinizi tıkamaz, siyah nokta oluşumunu engelleyerek daha pürüzsüz, temiz ve kusursuz bir cilt görünümüne sahip olunmasını sağlıyor. Cildin yağ dengesini koruyarak sivilce akne ve siyah nokta sorunlarından kurtarıyor,cildi derinlemesine temizleyerek tüm gün yüzümüze yapışan ve gözeneklerin tıkanmasına sebep olan kirlerden arındırıyor. Verdiği temizlik hissini sevdim. Tabii ki ne kadar kurutmasa da cilt bakımımı Acnecinamide Cleansing Gel ile temizleme sonrası bir nemlendirici ile tamamlıyorum.

Her üründe belirttiğim gibi düzenli kullanımın şart olduğunu hatırlatmak isterim.

Yeni yazıda görüşmek üzere..
  1. çok severim bu jeli baya kullanmıştım bir ara..yine vardır evde sanıyorum..

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN