14 Ağustos 2020 Cuma

Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatıcı Leke Kremi

Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi
Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi 

Cilt tonu eşitsizlikleri, cilt lekeleri hepimizin karşılaştığı ve hoşumuza hiç gitmeyen bir sorundur değil mi? Benim de bu konuda özellikle çene bölgemde oluşan sivilceler sonrası lekelerim bulunuyor. Bu konuda ürünlerini kullandığım Newwell markasının yeni ürünü olan Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi 'ni kullanmaya başladım.

Cilt Lekeleri Neden Oluşur?

Günlük hayatımızdaki yaşam koşulları, yanlış beslenme, kirli hava,güneş, yanlış kozmetik kullanımı gibi unsurlar cildimizde leke oluşumuna sebep olurlar. Cildimize rengini veren Pigment Melanin, aslında eşit olarak cildimizin üst tabakası boyunca eşit olarak yayılmıştır. Ancak belirttiğim sebeplerden bu dağılım bozulduğunda lekeler oluşuyor.

Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi
Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi

Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi İçeriği ve Faydaları

Kremin vaadleri; Ciltteki ton eşitsizliklerini ortadan kaldırmak ve leke izi görünümlerini yok etmek.  Yukarıda bahsettiğim sebepler nedeniyle oluşan lekelerinize savaş açarak,içerisindeki aktif maddeler sayesinde düzenli kullanımda cilt renginizi eşitler,cildinize beyazlık kazandırır.

İçeriğinde bulunan Argan yağı ve Hiyalüronik asit cildi besler ve nemlendirir. Her ikisi de nemlendirme özelliği yüksek maddeler. Gün boyunca hem yumuşak, nemlenmiş bir cilde sahip oluyorsunuz hem de sizi rahatsız eden lekelerle savaşıyor ve onlardan kurtuluyorsunuz. Bunların yanında krem içerisinde Salisilik asit bulunuyor. Salisilik asit, cilt üzerindeki siyah nokta oluşumunu engeller. Böylece ihtiyaç duyduğu nemi alan,siyah noktalardan ve lekelerinden kurtulmuş sağlıklı bir cilde kavuşuyorsunuz. 

Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi
Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi

Bu tür kremler kullanımının bildiğiniz gibi güneşe maruz kalınmayan zamanlarda kullanılması önerilir, leke oluşumunun engellenmesi veya ürünün etki etmesi için.Ancak  Newwell Cilt Beyazlatıcı Kremde cildi güneşin zararlı etkenlerinden koruma ve güneşe bağlı oluşacak lekelere karşı koruma 50spf özelliği bulunuyor..Yani istediğiniz zaman diliminde, mevsimde kullanabilirsiniz. 


''Bu da ilginizi çekebilir; 

https://www.nihankececi.com/2020/03/newwell-makeup-urunleri-deneyemim.html ''


Tüm cilt tipleri için uygun olan krem 70 gr gibi kategorisinde yer alan ürünlere göre büyük bir ambalajda satışa sunulmuş. Yoğun bir krem olduğu için emilmeyecekmiş gibi gelebilir ancak cilt tarafından kolay emiliyor. 

Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi
Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi

Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatici Leke Kremi Uygulaması

Cilt beyazlatıcı leke kremini temizlenmiş cildinize günde iki kez masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ayrıca makyaj bazı olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece cildinizi koruyacak bir bariyere sahip olmuş olursunuz. Düzenli kullanımda da sağlıklı,parlak ve lekesiz bir cilde sahip olarak , kusurlarınızı kapatacak yoğun makyaj uygulamalarından kurtulmuş olursunuz. 

Şu anda Newwell Makeup sitesinde %50 'ye varan indirim devam ederken mutlaka bakmanızı öneririm. Newwell ürünlerini kullananlarınız varsa, yorumlarda önerilerinizi bekliyorum.

Yeni yazıda görüşmek üzere :)


Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN