31 Ekim 2020 Cumartesi

Kaliteli ve Güvenilir Maske; BK Maske


Aylar önce hayatımıza giren ve daha da çıkmayacak olan, saat gözlük küpe gibi hatta onlardan da önemli bir aksesuar haline gelen maske bugün ki konumuz... Bu konuda cerrahi maske olarak satılan birçok maske kullanmış biri olarak nihayet yaşadığım sıkıntıları artık bana yaşatmayan BKMaske 'den bahsedeceğim sizlere..

 9 aydır dediğim gibi birçok maske kullandım. Gerek eczaneden gerekse farklı marketlerden ,farklı markada maskeler. Sanırım hepimiz yaşamışızdır; hemen ipleri kopan, burnunuzun içine tüyleri kaçan ve belki ben de olduğu gibi göz hizanızda şakaklara doğru alerji yapan maskeler. Bunun yanında bir de telli diye koca bir kutu alıp, yarısından fazlası telsiz çıkanlar😣 Bundan 2hafta önce BkMaske ile tanıştım. İlk hoşuma giden ve dikkatimi çeken kendi kilitli paketinde oluşuydu. Çünkü temiz maske için mutfaklarda kullandığımız kilitli ufak poşetlere koymak zorunda kalıyordum. Paketiyle rahatlıkla hijyenik bir şekilde çantanızda taşıma imkanı sunuyor. 

 Maskelerle ilgili teknik konulara gelecek olursak; 
  • Tabii ki burun kısmı telli, 3 katlı ve 2körüklü..Esnek ve yumuşak olduğu için,burun,ağız ve çene kısmını tamamen kapattığı için iyi koruyuculuk sağlıyor. 
  • Hipoalerjenik non voven kumaştan üretilmiş. Yani alerjik reaksiyona sebep olacak içerikten uzaktır. 
  • Gipe lastik kullanılmış,lastikleri acıtmıyor. 
  • Gamma ışınları ile sterilize edilmiş. 
  • ISO, FDA ve CE belgeleri bulunuyor. 
 Bkmaske kullandığımdan beri diğer maskelerde karşılaştığım, taktıktan bir süre sonra başlayan burun kaşıntısı, göz altlarımda oluşan kaşıntı hissi vs. olmadı. Çok rahatlıkla dışarıdaki işlerimi hallettim, hatta bir sefer (o kadar rahat kullanımı var ki) evden çıkmadan maskeyi taktığım halde, takmadığımı düşünüp endişelendiğim oldu :)

Maskeler ayrılmaz bir parçamız olduğu için desenli veya renkli olmaları da sanırım moral veya bulunulan döneme katlanma açısından bir istek haline geldi. Koruyuculuğu ve sorunsuz kullanımı dışında birbirinden farklı renkleri ile de istediğiniz zaman istediğiniz renk takabilirsiniz.
Evdekiler çoktan beğendiğini kendine aldı bile .

10'lu ve 50'li paketlerde satışta olan Bkmaske için maske.siparis@bkrehberlik.com mail adresinden veya 0542 655 5874 whatsup sipariş hattından temin edebilir veya aşağıda ileteceğim sosyal medya hesabından da ulaşabilirsiniz.

BkMaske güvenilirliğini ve tek kullanımlık maskelerin max.3saat koruyuculuğu olduğunu unutmadan sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek bu süreci hep birlikte sağlıkla atlatmamız dileğiyle..


Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN