25 Mayıs 2021 Salı

Cilt Florasının En Güvenilir Dostu: Siveno!


 

Kişisel bakımımızın vazgeçilmez ürünleri arasında roll-on ve yüz temizleme ürünleri vardır. Peki kişisel bakımımızda tamamen doğal içerikli ürünleri kullanmak mümkün mü? Cildimizin florasını bozmayan ve tamamen bitkisel içeriklerle geliştirilen Siveno Doğal Roll-on ve Siveno Yüz Temizleme Köpüğü ile mümkün!

Kişisel bakımımızda en çok dikkat ettiğimiz konular arasında yüz temizliği ve ter kokusunu önlemek geliyor. Kişisel bakımımız için ürün tercih ederken de yapmamız gereken en önemli şey içeriğine bakmak oluyor. Siveno sentetik koku, petrokimyasal, paraben, SLS ve sentetik köpürtücüler kullanmadan geliştirdiği Siveno %100 Doğal Roll-on ve Siveno Yüz Temizleme Köpüğü ile vazgeçilmeziniz oluyor.

Ter kokusuna bitkisel çözüm!

Doğallığı uluslararası bir otorite olan COSMOS organizasyonu tarafından onaylanan ve cildin doğal detoks süreci olan terlemeyi engellemeden sadece ter kokusunu önleyen Siveno Doğal Roll-on tüm içeriklerini ve hoş kokusunu tamamen bitkisel içeriklerden alıyor. Üstelik yapışkan bir his ve kıyafetlerde leke bırakmıyor. 

Üretiminde tamamen doğal bir mineral tuz olan potasyum alum kullanılan Siveno Doğal Roll-on koltuk altındaki gözenekleri tıkamadan kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getiriyor. İçeriğinde yer alan ve tamamen doğal bir antioksidan olan skualen ile cildi yıpranmaya karşı koruyor. Yüzünüzü temizlerken cilt floranızı bozmayın!

Yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen ve cildi temizlerken nemlendiren Siveno Yüz Temizleme Köpüğü içeriğindeki çay ağacı yağının antiseptik özelliği ile etkin bir temizlik sağlarken, cildinizin doğal sebum dengesini korumaya yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan doğal E vitamini ile cilt hücrelerini besliyor, bitkisel yağlar ve gliserin ile cildinizin yumuşak ve formda kalmasını sağlıyor.

Super-Fat teknolojisiyle cildin yağ dengesini koruyarak yıkama sonrasında cildin daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlayan Siveno Yüz Temizleme Köpüğü aynı zamanda formülasyonundaki çay ağacı yağı, hint yağı ve hindistan cevizi yağı ile canlılığa ve parlaklığa olumlu yönde etki ediyor. 

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, doğal, vegan ve çevre dostu Siveno ürünleri seçkin marketlerde ve www.siveno.com’da tüketicisi ile buluşuyor.

Doğal Roll-on: 50 ml, 34,90 TL

Yüz Temizleme Köpüğü: 100 ml, 49,90 TL

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN